Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 kwietnia 2016

Policja szuka sprawcy potrącenia

Policja szuka sprawcy potrącenia
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska policja szuka kierowcy, który niedawno potrącił pieszego na ulicy Kondziołowiec. Mężczyzna udzielił pomocy pieszemu, ale policja chce ustalić szczegóły zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 4 kwietnia około godziny 13:30 na ulicy Kondziołowiec. Kierowca samochodu osobowego (najprawdopodobniej hondy) wyjeżdżając z ulicy Kondziołowiec w kierunku 11 Listopada potrąciłem mężczyznę, który szedł w kierunku ulicy Wrocławskiej. Po udzieleniu pomocy pieszemu, kierowca podwiózł poszkodowanego na ulicę Północną.

W celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia, policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny kierowcę bądź inne osoby, mające informacje w tej sprawie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!