Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
12 kwietnia 2016

Palący się garnek spowodował 4000 zł strat

Palący się garnek spowodował 4000 zł strat
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W jednym z mieszkań na ulicy Zielonej interweniowali strażacy. Okazało się, że przyczyną był olej w garnku. Pożar został ugaszony, ale lokatorka poparzyła sobie rękę. Straty oszacowano na 4000 zł.

Winny pożary był gorący olej znajdujący się w garnku. Pożar przed przyjazdem straży pożarnej ugasiła 16-latka znajdująca się w mieszkaniu. Dziewczyna poparzyła sobie jednak prawą rękę i musiała skorzystać z pomocy medycznej.

- Straty są spore jak na taką interwencję. Oprócz garnka, nadpaleniu uległ okap, mikrofalówka oraz framuga drzwi balkonowych - mówi Mirosław Juraszczyk z jastrzębskiej straży pożarnej.

Straty oszacowano na 4000 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Rysiek 12.04.2016 21:21

No to drogie te frytki :)

max12.04.2016 16:10

ktosiek...mądralo to jak to jest że poparzona ręka pewnie szok po przebudzeniu, mikrofala nad ktorą niema okapu który też spalony no i drzwi balkonowe a to z kuchni jest ok. 4m...no coś tu nie pasuje!!! bo pomiedzy kuchnią a balkonem były jakieś meble?

ktosiek12.04.2016 13:57

A 16-latka nie moze byc lokatorką? Też tam mieszka. Ogarniaj sie czlowieku bo pozjadałes wszystkie rozumy. Powinienes sie cieszyc ze nic powaznego sie nie stało a tylko poparzenie.

wiluś12.04.2016 13:55

jaka lokatorka...gówniara 16-letnia która pewnie chciała sobie usmażyć frytki ale pewnie była po alkoholu lub naćpana i się drzemło!!!