Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
12 kwietnia 2016

Autobus musiał hamować, bo 21-latek zignorował światła

Autobus musiał hamować, bo 21-latek zignorował światła
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

21-letni mieszkaniec zignorował sygnalizację świetlną i zmusił do hamowania kierowcę autobusu komunikacji miejskiej. W wyniku gwałtownego hamowania, ranna została jedna z pasażerek autobusu.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około południa na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego przy Urzędzie Miasta. Kierowca mercedesa zmusił kierowcę autobusu do hamowania. 21-latek utrzymywał, że przejechał na zielonym świetle, jednak zanim opuścił skrzyżowanie zgasł mu silnik. Dlatego kierowca autobusu musiał hamować.

- W konsekwencji czego ranna została 49-letnia pasażerka komunikacji miejskiej. Kobieta, po udzieleniu pomocy medycznej, została zwolniona ze szpitala - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
kierowca bombowca14.04.2016 13:46

21 latek powinien być już w pełni sprawnym umysłowo człowiekiem. Jak widać z tego przykładu i wielu innych, nawet 35 latkowie nie zawsze wykazują się czynnym rozumem z włączoną wyobraźnią i rozwagą.

Gość12.04.2016 14:24

Tam i pod supersamem to jest normalne że jada na czerwonym. No i na reszcie świateł w jastrzębiu i gdzie indziej też to normalne ale policja to ma gdzieś.
P.S. Nowe miejsce postojowe ma straż miejska w godzinach 1:00- 4:00 Plac manewrowy na targowisku przy ul. Północnej.

Gość12.04.2016 14:12

do gość: Ale tam nie było pieszych ...

Gość12.04.2016 13:28

Takich buraków jest więcej. A za wtargnięcie na jezdnię jest madnat.