Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
12 kwietnia 2016

Autobus musiał hamować, bo 21-latek zignorował światła

Autobus musiał hamować, bo 21-latek zignorował światła
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

21-letni mieszkaniec zignorował sygnalizację świetlną i zmusił do hamowania kierowcę autobusu komunikacji miejskiej. W wyniku gwałtownego hamowania, ranna została jedna z pasażerek autobusu.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około południa na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego przy Urzędzie Miasta. Kierowca mercedesa zmusił kierowcę autobusu do hamowania. 21-latek utrzymywał, że przejechał na zielonym świetle, jednak zanim opuścił skrzyżowanie zgasł mu silnik. Dlatego kierowca autobusu musiał hamować.

- W konsekwencji czego ranna została 49-letnia pasażerka komunikacji miejskiej. Kobieta, po udzieleniu pomocy medycznej, została zwolniona ze szpitala - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
kierowca bombowca14.04.2016 13:46

21 latek powinien być już w pełni sprawnym umysłowo człowiekiem. Jak widać z tego przykładu i wielu innych, nawet 35 latkowie nie zawsze wykazują się czynnym rozumem z włączoną wyobraźnią i rozwagą.

Gość12.04.2016 14:24

Tam i pod supersamem to jest normalne że jada na czerwonym. No i na reszcie świateł w jastrzębiu i gdzie indziej też to normalne ale policja to ma gdzieś.
P.S. Nowe miejsce postojowe ma straż miejska w godzinach 1:00- 4:00 Plac manewrowy na targowisku przy ul. Północnej.

Gość12.04.2016 14:12

do gość: Ale tam nie było pieszych ...

Gość12.04.2016 13:28

Takich buraków jest więcej. A za wtargnięcie na jezdnię jest madnat.