Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 kwietnia 2016

Wpadł podczas przechodzenia w miejscu niedozwolonym

Wpadł podczas przechodzenia w miejscu niedozwolonym
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

27-latek poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości wpadł w ręce policjantów. Mógł uniknął zatrzymania, ale przeszedł przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Jastrzębianin trafił już do zakładu karnego gdzie odbędzie wymierzoną mu przez sąd karę.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Broniewskiego. To miejsce, gdzie piesi często przechodzą przez jezdnię nie po pasach. W związku z wykroczeniem, 27-latek został wylegitymowany. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

- Policyjne bazy danych wykazały, że mężczyzna poszukiwany jest przez sąd i należy doprowadzić go do zakładu karnego. Jastrzębianin został zatrzymany. Po sporządzeniu dokumentacji, trafił do zakładu karnego, który opuści dopiero po odbyciu wymierzonej kary - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!