Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
18 kwietnia 2016

Driftował i uderzył w auto. Uciekł z miejsca wypadku

Driftował i uderzył w auto. Uciekł z miejsca wypadku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w minioną niedzielę. Kierowca samochodu driftując uderzył w inny pojazd. Do winy przyznał się 25-latek, ale policja podejrzewa, że autem kierował jego 27-letni pijany kolega.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę rano na ulicy Mazowieckiej. Według świadków zdarzenia, kierowca seata jadąc z nadmierną prędkością wjechał na skrzyżowanie z ulicą Małopolską zaciągając hamulec ręczny. W wyniku poślizgu samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka opla.

- Zaraz po zajściu, mężczyzna odjechał z miejsca, zostawiając na drodze wyciek z uszkodzonego po kolizji seata. Śliska nawierzchnia drogi przyczyniła się do kolizji motocyklisty, który kilka minut później wpadł w poślizg i wywrócił się na skrzyżowaniu z ulicą Cieszyńską - informuje policja.

W obu przypadkach nikomu nic się nie stało. Policjanci szybko znaleźli właściciela seata i w jego mieszkaniu zastali kilka osób mogących brać udział w kolizji.

- Do spowodowania zdarzenia przyznał się 25-latek. Niewykluczone jednak, że samochód mógł prowadzić 27-letni jastrzębianin, który miał w organizmie ponad 2,5 promila - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość28.04.2016 19:03

Piłowanie Seata na ręcznym to nie drift... Pajace...

Coman20.04.2016 11:57

Nie można karać kretynów ale można ich zamykać w ośrodkach dla umysłowo chorych. I oto postuluję. Ale póki nie ma takiego prawa powinni pójść do obozu pracy gdzie odpracują szkody wyrządzone prywatnym osobom.

kierowca zawodowy20.04.2016 10:13

@sashka Nie wiem jak wygląda na mniejsze kategorie ale na większe jak robiłem to nie było zmiłuj. Wydaje mi się, że dużo zależy od ośrodka.

sashka19.04.2016 20:41

Do kierowca zawodowy - wszyscy wiemy jak wyglądają te badania psychotechniczne ...

Motocyklista19.04.2016 13:59

Z tego co wiem jedna wiadomość jest nieaktualna - motocyklista odniósł pewne obrażenia z niezdolnością do pracy stanowczo powyżej 7 dni.. a to oznacza że nie jest to już kolizja tylko wypadek, a dochodzeniem zajmie się prokurator . A sprawcy - kimkolwiek jest, nie grozi już mandat - lecz 3 lata pozbawienia wolności..

kierowca zawodowy19.04.2016 11:34

@ Do kierowca zawodowy Widać nie jesteś na bieżąco. Każdy kandydat przechodzi badania psychotechniczne i musi mieć orzeczenie psychologiczne. Zanim zaczniesz komentować sprawdź.

Rychu19.04.2016 10:27

Drift przednio napędowym samochodem...

Pokaż wszystkie opinie (11)