Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
18 kwietnia 2016

Driftował i uderzył w auto. Uciekł z miejsca wypadku

Driftował i uderzył w auto. Uciekł z miejsca wypadku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w minioną niedzielę. Kierowca samochodu driftując uderzył w inny pojazd. Do winy przyznał się 25-latek, ale policja podejrzewa, że autem kierował jego 27-letni pijany kolega.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę rano na ulicy Mazowieckiej. Według świadków zdarzenia, kierowca seata jadąc z nadmierną prędkością wjechał na skrzyżowanie z ulicą Małopolską zaciągając hamulec ręczny. W wyniku poślizgu samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka opla.

- Zaraz po zajściu, mężczyzna odjechał z miejsca, zostawiając na drodze wyciek z uszkodzonego po kolizji seata. Śliska nawierzchnia drogi przyczyniła się do kolizji motocyklisty, który kilka minut później wpadł w poślizg i wywrócił się na skrzyżowaniu z ulicą Cieszyńską - informuje policja.

W obu przypadkach nikomu nic się nie stało. Policjanci szybko znaleźli właściciela seata i w jego mieszkaniu zastali kilka osób mogących brać udział w kolizji.

- Do spowodowania zdarzenia przyznał się 25-latek. Niewykluczone jednak, że samochód mógł prowadzić 27-letni jastrzębianin, który miał w organizmie ponad 2,5 promila - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość28.04.2016 19:03

Piłowanie Seata na ręcznym to nie drift... Pajace...

Coman20.04.2016 11:57

Nie można karać kretynów ale można ich zamykać w ośrodkach dla umysłowo chorych. I oto postuluję. Ale póki nie ma takiego prawa powinni pójść do obozu pracy gdzie odpracują szkody wyrządzone prywatnym osobom.

kierowca zawodowy20.04.2016 10:13

@sashka Nie wiem jak wygląda na mniejsze kategorie ale na większe jak robiłem to nie było zmiłuj. Wydaje mi się, że dużo zależy od ośrodka.

sashka19.04.2016 20:41

Do kierowca zawodowy - wszyscy wiemy jak wyglądają te badania psychotechniczne ...

Motocyklista19.04.2016 13:59

Z tego co wiem jedna wiadomość jest nieaktualna - motocyklista odniósł pewne obrażenia z niezdolnością do pracy stanowczo powyżej 7 dni.. a to oznacza że nie jest to już kolizja tylko wypadek, a dochodzeniem zajmie się prokurator . A sprawcy - kimkolwiek jest, nie grozi już mandat - lecz 3 lata pozbawienia wolności..

kierowca zawodowy19.04.2016 11:34

@ Do kierowca zawodowy Widać nie jesteś na bieżąco. Każdy kandydat przechodzi badania psychotechniczne i musi mieć orzeczenie psychologiczne. Zanim zaczniesz komentować sprawdź.

Rychu19.04.2016 10:27

Drift przednio napędowym samochodem...

Pokaż wszystkie opinie (11)