Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
19 kwietnia 2016

63-latka weszła wprost pod koła motocykla

63-latka weszła wprost pod koła motocykla
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w minioną sobotę na ulicy Pszczyńskiej. 63-letnia piesza weszła na jezdnią wprost pod koła jadącego motocykla. Została przewieziona do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 16 kwietnia po godzinie 20:00. Według ustaleń policji, 63-latka wtargnęła na jezdnię w miejscu niedozwolonym i została potrącona przez motocykl. Jego kierowca, 43-letni jastrzębianin, doznał niegroźnych obrażeń. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
kierowca zawodowy20.04.2016 10:01

Piesi nie patrzą tylko wchodzą wprost pod koła. Takie przepisy mamy, że pieszy ma "zawsze" pierwszeństwo. Jak widać nie zawsze ... Dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało.
A co do prędkości to nie komentuję, bo nie podana jest nigdzie. Pozwolę sobie jednak zauważyć, że musiała być prawidłowa, ponieważ przy większej z tej Pani nie zostałoby nic, a i z motocyklisty pewnie też nie wiele więcej.

moton19.04.2016 20:19

Nie widziałem motocyklisty, który na swym ryczącym dwu kółku jechał 50-60 Km/godz. On wie, że w swoim środowisku byłby uznany za głuptaka.

nie dla motorów19.04.2016 16:18

wszyscy wiemy, z jaką prędkością taki motor nadjeżdża ... a swoją drogą emeryci i młodzież wchodzą na drogę bez rozglądania się

Alex19.04.2016 14:43

Tja ... chyba 160 km/h bo te świeże nerki inaczej nie potrafią do tego wydech z 1000 decybeli ...

Gość19.04.2016 14:04

czy motocykista jechał 60 km/godz.nie bronię tej kobiety od razu uprzedzam