Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
19 kwietnia 2016

63-latka weszła wprost pod koła motocykla

63-latka weszła wprost pod koła motocykla
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w minioną sobotę na ulicy Pszczyńskiej. 63-letnia piesza weszła na jezdnią wprost pod koła jadącego motocykla. Została przewieziona do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 16 kwietnia po godzinie 20:00. Według ustaleń policji, 63-latka wtargnęła na jezdnię w miejscu niedozwolonym i została potrącona przez motocykl. Jego kierowca, 43-letni jastrzębianin, doznał niegroźnych obrażeń. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
kierowca zawodowy20.04.2016 10:01

Piesi nie patrzą tylko wchodzą wprost pod koła. Takie przepisy mamy, że pieszy ma "zawsze" pierwszeństwo. Jak widać nie zawsze ... Dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało.
A co do prędkości to nie komentuję, bo nie podana jest nigdzie. Pozwolę sobie jednak zauważyć, że musiała być prawidłowa, ponieważ przy większej z tej Pani nie zostałoby nic, a i z motocyklisty pewnie też nie wiele więcej.

moton19.04.2016 20:19

Nie widziałem motocyklisty, który na swym ryczącym dwu kółku jechał 50-60 Km/godz. On wie, że w swoim środowisku byłby uznany za głuptaka.

nie dla motorów19.04.2016 16:18

wszyscy wiemy, z jaką prędkością taki motor nadjeżdża ... a swoją drogą emeryci i młodzież wchodzą na drogę bez rozglądania się

Alex19.04.2016 14:43

Tja ... chyba 160 km/h bo te świeże nerki inaczej nie potrafią do tego wydech z 1000 decybeli ...

Gość19.04.2016 14:04

czy motocykista jechał 60 km/godz.nie bronię tej kobiety od razu uprzedzam