Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
21 kwietnia 2016

Pogrzeb Norberta Małolepszego w piątek

Pogrzeb Norberta Małolepszego w piątek
fot. UM Jastrzębie

Pogrzeb radnego Norberta Małolepszego odbędzie się w piątek, 22 kwietnia. O godzinie 11:00 rozpocznie się msza św. w kościele Miłosierdzia Bożego przy Urzędzie Miasta. Ciało radnego zostanie złożone na cmentarzu komunalnym przy ul. Okrzei.

Norbert Małolepszy, radny i wiceprzewodniczący Rady Miasta popełnił w nocy z 18 na 19 kwietnia samobójstwo. Radny PiS prawdopodobnie powiesił się w swoim mieszkaniu. Prokuratura na razie nie podaje więcej szczegółów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Samobójstwo z powodu żony? Zazdrość? Samobójstwo z powodu żony? Zazdrość?

Chciał wyskoczyć przez okno? Chciał wyskoczyć przez okno?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Annc22.04.2016 13:42

Katechizm Kościoła Katolickiego jednoznacznie zachęca do modlitwy za tych którzy odebrali sobie życie mówiąc: ?nie powinno się tracić nadziei dotyczącej wiecznego zbawienia osób, które odebrały sobie życie. Bóg, w sobie wiadomy sposób, może dać im możliwość zbawiennego żalu. Kościół modli się za ludzi, którzy odebrali sobie życie?(KKK 2283).

mieszkaniec21.04.2016 20:55

Spoczywaj w spokoju.

do Annc21.04.2016 19:23

wcale nie zawsze tak było. Zawsze zależało to od księdza i stawki której wziął za pogrzeb.

Gość 121.04.2016 18:07

(do Annc) już od bardzo dawna osoba która popełniła samobójstwo jest traktowana przez Kościół jak ktoś kto nie odpowiada za swoje czyny, i należy się takiej osobie chrześcijański pogrzeb.

Tpw21.04.2016 17:43

DO ANNC I GOSC. Poczytajcie troszeczkę. Od jakiegoś czasu samobójstwo ma podłoże psychiczne, wiec uznawane jest za chorobę psychiczną i bez względu na opcję polityczna nawet was ksiądz by pochowal

Gość21.04.2016 12:38

Annc, to nie dotyczy jarosławnych.

Annc21.04.2016 11:20

a to ciekawe - bo zawsze bylo tak, ze jak ktos popelnil samobojstwo to ksieza odmawiali katolickiego pogrzebu w kosciele.....