Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 kwietnia 2016

Ponad 80 mandatów w jeden dzień za zbyt dużą prędkość

Ponad 80 mandatów w jeden dzień za zbyt dużą prędkość
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony wtorek policjanci z Jastrzębia prowadzili kontrole kierowców. Szczególną uwagę zwracano na prędkość z jaką się poruszają. W jeden dzień nałożono ponad 80 mandatów karnych.

Podczas działań, które trwały cały dzień policjanci skontrolowali prawie 100 kierowców. Aż 87 osób jechało zbyt szybko, a 84 osoby zostały ukarane mandatami karnymi.

- Wtorkowe działania miały uświadomić uczestnikom ruchu jak istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa ma poruszanie się z dozwoloną prędkością - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
jasss25.04.2016 3:53

Policja uczyniła sobie stały dochód z suszarki i nic więcej ich nie interesuje co mnie śmieszy bo rzadko kiedy jeżdżę z przepisową 50 po mieście jakbym miał jezdzić zgodnie z przepisami wolałbym przesiąść się na rower (przynajmniej paliwa tyle nie spale a czas dojazdu porównywalny) Może te leniuszki z drogówki zamiast czaić się w krzakach ( prawie każdy kierowca na SJZ wie gdzie się lubią przyczaić i tam się zwalnia! ) postawią swój jakże wielmożny patrol przy wyjezdzie z ulicy Górniczej od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 do 14:20 gdyż dzieją się tam dantejskie sceny w związku z zamknięciem ulicy Witczaka.. Są światła ale kto się do nich stosuje kto się stosuje tam do przepisów mówiących jasno jeżeli nie ma możliwości dalszej jazdy nie wjeżdża się za sygnalizator nawet na świetle zielonym a tam hanysy jado od ich centrum Wodzisławia nawet na czerwonym zresztą ryle od jasmosu robią to samo!! Tydzień tam postać i tępić buractwo drogowe !!

Gość24.04.2016 8:09

Co z przestrzeganiem zakazu rozmowy przez telefon? Polecam policji panią z niebieskiego Forda Galaxy, często ją spotykam na drodze i jeszcze nie widziałem jej bez telefonu przy uchu.

Do Kamila22.04.2016 11:59

Nie pocieszaj się. Tak było kiedyś. Dziś Policja korzysta z takich nagrań.
Uwaga. Dziś też polują na głupich. Jeśli chcecie poszaleć to jedźcie gdzieś w pola. Załóżcie swoje waciaki, włóżcie swoje gumowce i szalejcie ile chcecie.

Kamil22.04.2016 8:30

Kinga takie nagranie nie jest dowodem. Policji na nic takie nagranie... Co innego gdy jest np. Stluczka i osodzenie o winie ale prędkości na pewno tym sie kontrolować nie da :P

Kinga21.04.2016 22:53

Dziś widziałem kilku przygłupów jadących zbyt szybko. A przy tym byli tak zadowoleni jakby ich mózg spłynął im do ciepłego g...a . Patrzcie uważnie. Tak właśnie wyglądają istoty człekokształtne.
Nigdy nie wiadomo kto kogo nagrywa i filmy wysyła do Policji. Mam znajomego który ma tak ustawiona kamerę, która widzi tablicę z szybkościomierzem i ulicą. Bardzo go bawią takie filmy. Przekazuje je do KW Policji.

kierowca21.04.2016 20:20

Kolejna akcja liść dębu

doświadczony21.04.2016 18:47

Wszyscy, którzy piszą bzdury w rodzaju celowych szykan kierowców tworzonych przez władze, powinni dowiedzieć się prawdy o sobie. Są zwyczajnie głupi i widza tylko siebie. Ostatnio, codziennie w Jastrzębiu dochodzi do tzw. "zdarzenie drogowego" z powodu zagapienia czy braku wyobraźni któregoś z kierowców. Dziś widziałem dwóch młodych głupków jadących dobrze ponad 100km/godz ul. Pszczyńską, Golfem "jedynką" na numerach SWD... . Gdyby musieli się gwałtownie zatrzymać z pewnością nie utrzymali by się na jezdni. Do "Gość Dziś o 12:38". Policjanci karzą każdego kto daje się złapać na łamaniu przepisów. Chyba nie udzielają pouczenia, tylko wystawiają mandaty. Jeśli to robią za wykroczenia mogące spowodować wypadek, to robią dobrze. Zawsze jest pomstowanie na policjantów, ale jak dojdzie do wypadku, to jest płacz i krzyk, że policja wcześniej nie reagowała ...

Pokaż wszystkie opinie (9)