Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 kwietnia 2016

Chodzili po rusztowaniu i zakłócali porządek

Chodzili po rusztowaniu i zakłócali porządek
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

O losie dwóch 19-latków zdecyduje sąd. Jastrzębianie chodzili po rusztowaniach rozstawionych przy bloku i zakłócali spokój innym mieszkańcom. Jeden z młodych mężczyzn odmówił podania swoich danych osobowych, twierdząc że nie ma takiej potrzeby.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, po godzinie 20:00 na ulicy Ofiar Faszyzmu. Zgłoszenie dotyczyło zakłócania spokoju. Okazało się, że dwóch 19-latków spacerowało po rusztowaniu przy tym głośno wykrzykując wulgarne słowa i wyzywając osobę zgłaszającą interwencję.

- Podczas legitymowania jeden z nastolatków odmówił policjantom podania swojego adresu zamieszkania, uważając, że dobrze zna prawo i wcale nie ma obowiązku takich informacji podawać. Z jego błędu wkrótce wyprowadzi go sąd, bowiem tam mundurowi skierowali wniosek o ukaranie - informuje policja.

Młodzi jastrzębianie odpowiedz za zakłócanie spokoju i używanie słów nieprzyzwoitych. Grozi im wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do Murarz27.04.2016 21:58

To jest najlepsze rozwiązanie. Kończy sprawę definitywnie i nikt nic nie wie.

POśmiewca25.04.2016 3:44

a na kogo zgłosili postępowanie karne w sądzie skoro nie podał im danych? hahahaha

murarz24.04.2016 19:06

Wystarczyłoby zrzucić z rusztowania

Sprawiedliwy22.04.2016 20:06

Tyle, że oni muszą na tą grzywnę zarobić. Pieniędzy nie mogą im dać rodzice. Powinni wykazać skąd mają pieniądze. Sąd ma prawo być zaniepokojony, czy uczciwie zarobili. A mogą zarobić zbierając śmieci wszędzie tam gdzie jakieś bydlaki je rzucają. Za ta pracę powinni dostawać wynagrodzenie w wysokości 5zł za godzinę. Z tego trzeba odciągną 2,50 dla osoby czy instytucji np. SM, która będzie sprawdzać czy praca była należycie wykonana. Podsumowując. Pół roku codziennej sumiennej pracy po 5 godzin dziennie dopomoże im w spłaceniu długu wobec nas i pozwoli na wyciągnięcie wniosków. Może warto być kulturalnym, nawet udając kulturę.