Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 kwietnia 2016

Gnał Pszczyńską bez prawa jazdy

Gnał Pszczyńską bez prawa jazdy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

32-latek został zatrzymany w minioną niedzielę. Mężczyzna jechał z nadmierną prędkością, ale to nie było jego największe przewinienie. Okazało się, że kierowca nie miał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdem.

Policjanci zatrzymali kierowcę fiata punto w niedzielę po południu na ulicy Pszczyńskiej. Powodem była nadmierna prędkość.

- W trakcie legitymowania okazało się, że 32-latek nie tylko jechał zbyt szybko, ale i nie ma prawa jazdy. Wyszło na jaw, że kilka lat temu, z powodów zdrowotnych, mężczyźnie zostały cofnięte uprawnienia do kierowania - informuje policja.

Samochód jastrzębianina został odholowany na strzeżony parking.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!