Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
26 kwietnia 2016

Jastrzębianki kibicują hokeistom na MŚ

  • Jastrzębianki kibicują hokeistom na MŚ
  • Jastrzębianki kibicują hokeistom na MŚ
  • Jastrzębianki kibicują hokeistom na MŚ
Więcej zdjęć:

Grupa cheerleaderek ze Szkoły Tańca Explozja bierze udział w Mistrzostwach Świata Dywizji 1A w hokeju rozgrywanych w Katowicach. Jastrzębianki zagrzewają do walki naszą reprezentacyjną drużynę.

Tancerki z grupy Follow Da Ridiim oraz Cute Killaz, które można było zobaczyć w przerwach meczów JKH GKS Jastrzębie, zostały oficjalnymi cheerleaderkami Mistrzostwa Świata. Przez cały tydzień kibicują i tańczą na wszystkich meczach.

- Dziękuję za zaangażowanie JKH GKS-owi Jastrzębie oraz Polskiemu Związkowi Hokeja na Lodzie za zaufanie oraz możliwość występowania na tak prestiżowej imprezie. Dla nas jest to duże wyróżnienie - mówi Agnieszka Cichoń, właścicielka Explozji Tańca.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!