Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 kwietnia 2016

Jastrzębianie chętnie adoptują psy

Jastrzębianie chętnie adoptują psy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Aż 113 psów z jastrzębskiego schroniska w tym roku znalazło swój drugi dom. Jastrzębianie chętnie adoptują psy. W tym roku więcej czworonogów zostało zabranych ze schroniska niż przyjętych.

Od dłuższego czasu w naszym mieście można zaobserwować wzrost zainteresowania adopcją psów. To efekt działań, które podejmuje schronisko wraz z pracownikami schroniska i wolontariuszami. Adopcja czworonogów promowana jest również w szkołach i przedszkolach.

- Od początku roku do schroniska trafiło 111 psów, a aż 113 znalazło opiekunów. Nie oznacza to oczywiście, że wszystkie zostały zaadoptowane, bo były też takie, które się zgubiły i zostały odnalezione przez właścicieli, niemniej wskaźnik adopcji jest bardzo wysoki - mówi Marek Krakowski, dyrektor JZK, które administruje schroniskiem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie

JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów? JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Xxx01.05.2016 15:47

Progrm 500plus dziala

Gość27.04.2016 17:35

To widać na chodnikach, schodach i na trawnikach.