Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
27 kwietnia 2016

Jastrzębianie chętnie adoptują psy

Jastrzębianie chętnie adoptują psy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Aż 113 psów z jastrzębskiego schroniska w tym roku znalazło swój drugi dom. Jastrzębianie chętnie adoptują psy. W tym roku więcej czworonogów zostało zabranych ze schroniska niż przyjętych.

Od dłuższego czasu w naszym mieście można zaobserwować wzrost zainteresowania adopcją psów. To efekt działań, które podejmuje schronisko wraz z pracownikami schroniska i wolontariuszami. Adopcja czworonogów promowana jest również w szkołach i przedszkolach.

- Od początku roku do schroniska trafiło 111 psów, a aż 113 znalazło opiekunów. Nie oznacza to oczywiście, że wszystkie zostały zaadoptowane, bo były też takie, które się zgubiły i zostały odnalezione przez właścicieli, niemniej wskaźnik adopcji jest bardzo wysoki - mówi Marek Krakowski, dyrektor JZK, które administruje schroniskiem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Misja specjalna dla jastrzębskich zwierząt Misja specjalna dla jastrzębskich zwierząt

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Xxx01.05.2016 15:47

Progrm 500plus dziala

Gość27.04.2016 17:35

To widać na chodnikach, schodach i na trawnikach.