Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
29 kwietnia 2016

Kolejny kierowca bez prawa jazdy

Kolejny kierowca bez prawa jazdy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

48-latek poniesie konsekwencje za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Nie dość, że kierowca przekroczył prędkość o 30km/h, to okazało się, że nie posiada prawa jazdy. Dokument zatrzymano mu miesiąc wcześniej.

Kierowca został zatrzymany w środę na ulicy Pszczyńskiej o godzinie 18:00. Powodem było przekroczenie prędkości o 30km/h. Okazało się jednak, że kierowca forda prawa jazdy nie ma. Stracił je miesiąc wcześniej. 

- Dodatkowo wyszło na jaw, że ford, którym podróżował mieszkaniec powiatu pszczyńskiego nie ma ani aktualnych badań technicznych. Kierowcy zatrzymano dowód rejestracyjny - informuje policja.

Za jazdę wbrew wydanej decyzji, 48-latkowi grozą 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość01.05.2016 7:36

To był patrol policji spoza Jastrzębia? Przecież policja z jastrzębie spokojnie sobie omija np. samochody zaparkowane na przejściach dla pieszych.

Mar29.04.2016 18:31

ENDRJU, jesteś wielki. Mało jest odważnych , którzy przyznają się do błędu.

ENDRJU29.04.2016 16:05

Możliwe, że źle przeczytałem, choć wydaje mi się, że rano było to trochę inaczej napisane, ale nie zaprzeczam, iż mój błąd, za co przepraszam.

Gość29.04.2016 14:30

ENDRJU rozumiesz co czytasz? Nie widzę, żeby było gdzieś napisane, że prawo jazdy zostało zatrzymane za przekroczenie prędkości. Wróć do tekstu albo do szkoły.

Mar29.04.2016 14:15

Trzeba czytać ze zrozumieniem. Prawa jazdy już nie miał bo zostało zabrane miesiąc wcześniej.

ENDRJU29.04.2016 11:36

Chyba błąd w druku, prawo jazdy można zabrać za przekroczenie o 50 km/h a nie 30 :)

Rozum29.04.2016 11:31

Należało go wsadzić do wiezienia o zaostrzonym rygorze gdzie będzie musiał tyrać w najgorszych robotach. A takich jest mnóstwo do zrobienia na miejscu. Tylko dlatego, że nie potrafi uszanować ludzkiego życia.