Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
29 kwietnia 2016

Kolejny kierowca bez prawa jazdy

Kolejny kierowca bez prawa jazdy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

48-latek poniesie konsekwencje za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Nie dość, że kierowca przekroczył prędkość o 30km/h, to okazało się, że nie posiada prawa jazdy. Dokument zatrzymano mu miesiąc wcześniej.

Kierowca został zatrzymany w środę na ulicy Pszczyńskiej o godzinie 18:00. Powodem było przekroczenie prędkości o 30km/h. Okazało się jednak, że kierowca forda prawa jazdy nie ma. Stracił je miesiąc wcześniej. 

- Dodatkowo wyszło na jaw, że ford, którym podróżował mieszkaniec powiatu pszczyńskiego nie ma ani aktualnych badań technicznych. Kierowcy zatrzymano dowód rejestracyjny - informuje policja.

Za jazdę wbrew wydanej decyzji, 48-latkowi grozą 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość01.05.2016 7:36

To był patrol policji spoza Jastrzębia? Przecież policja z jastrzębie spokojnie sobie omija np. samochody zaparkowane na przejściach dla pieszych.

Mar29.04.2016 18:31

ENDRJU, jesteś wielki. Mało jest odważnych , którzy przyznają się do błędu.

ENDRJU29.04.2016 16:05

Możliwe, że źle przeczytałem, choć wydaje mi się, że rano było to trochę inaczej napisane, ale nie zaprzeczam, iż mój błąd, za co przepraszam.

Gość29.04.2016 14:30

ENDRJU rozumiesz co czytasz? Nie widzę, żeby było gdzieś napisane, że prawo jazdy zostało zatrzymane za przekroczenie prędkości. Wróć do tekstu albo do szkoły.

Mar29.04.2016 14:15

Trzeba czytać ze zrozumieniem. Prawa jazdy już nie miał bo zostało zabrane miesiąc wcześniej.

ENDRJU29.04.2016 11:36

Chyba błąd w druku, prawo jazdy można zabrać za przekroczenie o 50 km/h a nie 30 :)

Rozum29.04.2016 11:31

Należało go wsadzić do wiezienia o zaostrzonym rygorze gdzie będzie musiał tyrać w najgorszych robotach. A takich jest mnóstwo do zrobienia na miejscu. Tylko dlatego, że nie potrafi uszanować ludzkiego życia.