Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 maja 2016

14 i 17-latek ukradli motorower. Chwilę później wpadli

14 i 17-latek ukradli motorower. Chwilę później wpadli
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

1 maja po południu strażnicy miejscy zatrzymali do kontroli dwie osoby, które poruszały się motorowerem bez kasków. Okazało się, że chwilę wcześniej ukradli pojazd z jednego z bloków.

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Zdrój. Patrol straży miejskiej zauważył dwie osoby, które jechały motorowerem bez wymaganych przepisami kasków ochronnych. W trakcie czynności sprawdzających do strażników podbiegł mężczyzna, który oświadczył, że motorower jest jego własnością i chwilę wcześniej skradziono mu go z bloku, w którym mieszka. 14 i 17-latek zostali zatrzymani. Sprawa jest w toku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
uczciwy04.05.2016 21:04

Złodziejskie mendy. Powinno się podać ich nazwiska.