Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
5 maja 2016

Nowe boisko na Bogoczowcu już gotowe

Nowe boisko na Bogoczowcu już gotowe
fot. UM Jastrzębie

Mieszkańcy osiedla Bogoczowiec doczekali się nowego boiska. Remont obiektu kosztował 900 tys. zł i w jego ramach powstała również siłownia na świeżym powietrzu oraz infrastruktura towarzysząca.

Boisko ma wymiary 44 x 22 m i nawierzchnię ze sztucznej trawy do piłki nożnej. Wraz z boiskiem powstała również siłownia. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony i odpowiednio wyposażony. Dodatkowo zmodernizowano oświetlenie uliczne na oprawy halogenowe.

- Koszt zadania wyniósł około 900 tys. zł, z czego ponad 200 tys. zł dofinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki - informuje urząd miasta.

Obecnie trwają odbiory. Po ich zakończeniu boisko zostanie otwarte dla mieszkańców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Przebudowa ulicy Rolniczej idzie pełną parą Przebudowa ulicy Rolniczej idzie pełną parą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
mieszkaniec bogoczowca08.05.2016 23:35

Tak jest taki wymóg i to ze wzrostem miejsc rośnie liczba miejsc dla inwalidów.

adamo08.05.2016 13:25

pewnie takie wymogi fantastycznej UNI EU

mieszkaniec bogoczowca06.05.2016 20:22

Boisko świetne.... tylko szkoda, że zawsze jak urzędnicy się za coś biorą to zepsują. Przy boisku zrobili nowy parking na mniej samochodów niż wcześniej( a i tak już brakowało wolnych miejsc), do tego 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych a w pobliżu nie ma żadnej takiej osoby więc parking świeci pustkami a ludzie muszą parkować na chodnikach.... żenada

Do Obi06.05.2016 16:19

Kolego ale zrozum tu cokolwiek zrobią to na odpieprz i sypie się wcześniej niż komukolwiek by się wydawało a gwaranta nie ma bo albo szwagier z UM albo inna rodzina i nie można go na koszty naciągać tylko musi zarobić.

Obi 06.05.2016 11:27

Zamiast cieszyć się z tej inwestycji to tradycyjnie trzeba ponarzekać To typowe w tym mieście więc co by nie zrobić to szuka się negatywów na siłę i nawet gwiazdka z nieba byłaby nieszczęściem dla niejednego

mieszkaniec06.05.2016 9:26

A chodniki na Bogoczowcu budowane w latach 80 -tych , właśnie obok tego boiska

do adamo06.05.2016 6:47

Sypie się asfalt się łamie, na rondzie Ostaszewskiego już 5 raz wymieniali krawężniki które się lamią bo się zapadają. No i najważniejsze zniszczyli infrastrukturę drogowa do okoła była na to kasa żeby naprawić. Ale ktoś to olał i przepadło. Niestety takich mamy Nieradnych, zgłaszane im nie raz ale to olewają.

Pokaż wszystkie opinie (9)