Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 maja 2016

Nowe boisko na Bogoczowcu już gotowe

Nowe boisko na Bogoczowcu już gotowe
fot. UM Jastrzębie

Mieszkańcy osiedla Bogoczowiec doczekali się nowego boiska. Remont obiektu kosztował 900 tys. zł i w jego ramach powstała również siłownia na świeżym powietrzu oraz infrastruktura towarzysząca.

Boisko ma wymiary 44 x 22 m i nawierzchnię ze sztucznej trawy do piłki nożnej. Wraz z boiskiem powstała również siłownia. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony i odpowiednio wyposażony. Dodatkowo zmodernizowano oświetlenie uliczne na oprawy halogenowe.

- Koszt zadania wyniósł około 900 tys. zł, z czego ponad 200 tys. zł dofinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki - informuje urząd miasta.

Obecnie trwają odbiory. Po ich zakończeniu boisko zostanie otwarte dla mieszkańców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Zbudują nowe mieszkania czynszowe? Zbudują nowe mieszkania czynszowe?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
mieszkaniec bogoczowca08.05.2016 23:35

Tak jest taki wymóg i to ze wzrostem miejsc rośnie liczba miejsc dla inwalidów.

adamo08.05.2016 13:25

pewnie takie wymogi fantastycznej UNI EU

mieszkaniec bogoczowca06.05.2016 20:22

Boisko świetne.... tylko szkoda, że zawsze jak urzędnicy się za coś biorą to zepsują. Przy boisku zrobili nowy parking na mniej samochodów niż wcześniej( a i tak już brakowało wolnych miejsc), do tego 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych a w pobliżu nie ma żadnej takiej osoby więc parking świeci pustkami a ludzie muszą parkować na chodnikach.... żenada

Do Obi06.05.2016 16:19

Kolego ale zrozum tu cokolwiek zrobią to na odpieprz i sypie się wcześniej niż komukolwiek by się wydawało a gwaranta nie ma bo albo szwagier z UM albo inna rodzina i nie można go na koszty naciągać tylko musi zarobić.

Obi 06.05.2016 11:27

Zamiast cieszyć się z tej inwestycji to tradycyjnie trzeba ponarzekać To typowe w tym mieście więc co by nie zrobić to szuka się negatywów na siłę i nawet gwiazdka z nieba byłaby nieszczęściem dla niejednego

mieszkaniec06.05.2016 9:26

A chodniki na Bogoczowcu budowane w latach 80 -tych , właśnie obok tego boiska

do adamo06.05.2016 6:47

Sypie się asfalt się łamie, na rondzie Ostaszewskiego już 5 raz wymieniali krawężniki które się lamią bo się zapadają. No i najważniejsze zniszczyli infrastrukturę drogowa do okoła była na to kasa żeby naprawić. Ale ktoś to olał i przepadło. Niestety takich mamy Nieradnych, zgłaszane im nie raz ale to olewają.

Pokaż wszystkie opinie (9)