Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
10 maja 2016

Masny odchodzi z Jastrzębskiego Węgla

Masny odchodzi z Jastrzębskiego Węgla
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Kapitan Jastrzębskiego Węgla, Michal Masny w przyszłym sezonie zagra w Lotosie Trefl Gdańsk. Zawodnikowi skończył się kontrakt z klubem z Jastrzębia i postanowił zmienić barwy w przyszłym sezonie.

Siatkarz ze Słowacji spędził w Jastrzębskim Węglu trzy ostatnie sezony. Sięgnął z drużyną po brąz Ligi Mistrzów oraz brąz Mistrzostw Polski. Władze klubu chciały przedłużyć kontrakt z zawodnikiem, ale ten wybrał jednak Pomorze.

- Jesteśmy wdzięczni Michalowi za grę w jastrzębskich barwach, a w szczególności za ostatni sezon, w którym był prawdziwym liderem drużyny i wzorem dla młodszych kolegów z zespołu. Jednocześnie mogę zapewnić, że jako Klub intensywnie pracujemy nad tym, by znaleźć godnego następcę Michala na pozycji rozgrywającego - mówi Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!