Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
11 maja 2016

Konkurs MZK zakończony. Kto wygrał?

Konkurs MZK zakończony. Kto wygrał?

Międzygminny Związek Komunikacyjny niedawno zorganizował konkurs na hasło promocyjne. Zgłoszono 342 propozycje. Firma wyróżniła kilka osób. Kto został zwycięzcą? Nie wiadomo. Niestety, nie odbiera telefonu.

Trzecie miejsce w konkursie zajął Krzysztof Konicki z Rudy Śląskiej (nagroda: bezpłatny bilet kwartalny na wszystkie linie MZK). Drugie miejsce przyznano dwóm osobom, które nadesłały identyczne hasło - są to: Dawid Pietraszek z Czerwionki-Leszczyn i Szymon Kowalczyk z Żor. Każdy z nich otrzyma bezpłatny bilet półroczny na wszystkie linie MZK.

- Ciągle nieznany jest zwycięzca konkursu, na którego czeka roczny bilet. Numer telefonu, z którego wysłano zwycięskie hasło nie odpowiada. Prosimy więc o kontakt uczestnika konkursu i posiadacza numeru telefonu z końcówką …213.  Można się zgłosić dzwoniąc na numer 508 928 343 - informuje MZK.

Wręczenie nagród odbędzie się 20 maja na jubileuszowej hali w Domu Zdrojowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!