Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 maja 2016

Biblioteka zaprasza na spotkania autorskie

Biblioteka zaprasza na spotkania autorskie

Od 8 do 15 maja odbywa się Tydzień Bibliotek. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała wiele atrakcji dla mieszkańców miasta. Są to m.in. spotkania autorskie ze znanymi osobami.

Było już spotkanie z Krzysztofem Vargą, Marcinem Kydryńskim i Wojciechem Zawiołą. Miejską Bibliotekę publiczną odwiedzą jeszcze Grzegorz Kasdepke, Beata Andrzejczuk, Max Cegielski i Halina Socha.

14 i 15 maja odbędzie w Parku Odbędzie się akcja „Czytanie to samo zdrowie. Z książką przy tężni”. Miłośnicy literatury będą mogli się spotkać od godziny 14:00 do 18:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!