Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 maja 2016

W rocznicę zakończenie wojny zawyły syreny alarmowe

W rocznicę zakończenie wojny zawyły syreny alarmowe
fot. UM Jastrzębie

W niedzielę, 8 maja punktualnie o 12:00 w naszym mieście zawyły syreny alarmowe. Dokładnie 71 lat temu zakończono II wojnę światową. Z tej okazji odbyły się obchody rocznicowe.

Oficjalne uroczystości odbyły się dzień później, w poniedziałek. Udział w nich wzięli m.in. władze miasta, związki kombatanckie, harcerze, młodzież szkolna oraz zaproszeni goście. Obchody rozpoczął przemarsz trasą od ronda Zdrojowego do kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zdroju, gdzie została odprawiona Msza św. Po niej uczestnicy uroczystości spotkali się w Domu Zdrojowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na 55-lecie miasta zaplanowano wiele atrakcji Na 55-lecie miasta zaplanowano wiele atrakcji

Wolne niedziele, esbecy, prowokacja i Porozumienie Jastrzębskie Wolne niedziele, esbecy, prowokacja i Porozumienie Jastrzębskie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!