Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 maja 2016

Dariusz P.: "To był nieszczęśliwy wypadek"

Dariusz P.: "To był nieszczęśliwy wypadek"
fot. Uwaga TVN

Trzy lata temu doszło do tragicznego w skutkach pożaru w Ruptawie. Zginęło pięć osób. Dariusz P. ojciec rodziny został zatrzymany pod zarzutem podpalenia i morderstwa rodziny. Twierdzi, że był to nieszczęśliwy wypadek i jest pewny, że opuści areszt.

Niedawno program Uwaga! w telewizji TVN wyemitował reportaż o śledztwie, w którym oskarżono jastrzębianina o pięciokrotne morderstwo. Dariusz P. ciągle czeka na zakończenie  sprawy i obstaje przy tym, że nie było podpalenia a cała sytuacja była nieszczęśliwym wypadkiem.

- Ja ze swoim panem mecenasem udowodnię, że to jest jedna wielka obłuda i pomyłka. Nie było podpalenia, to jest nieszczęśliwy wypadek, zdarzenie losowe, tak to trzeba nazwać - mówi Dariusz P.

Reportaż można obejrzeć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
21wiek19.05.2016 17:10

"....cudowny seks..." gość się chyba nie widział w lustrze...

Pola C.17.05.2016 6:41

To ten chory socjopata ma jeszcze czelność wypowiadać się na temat tej tragedii? Z pełną premedytacją zabił żonę i dzieci dla pieniędzy, a teraz próbuje manipulować opinią publiczną! Obrzydliwe!

Ula16.05.2016 15:42

To jest proces poszlakowy, bardzo trudny. Tutaj nie mozna opierac sie na wrazeniach, ale udowodnic wine. A p. dariusz jest bardzo ciezkim przeciwnikiem. Naprawde, wspolczuje sedziemu. Moim zdaniem p.Dariusz jest winny, ale jako psychopata "uwierzyl" w swoja niewinnosc, a raczej koniecznosc (straszne !) tego, co uczynil.

***15.05.2016 13:32

Ja też nie wierzę mu. Dożywocie!!! szkoda że nie ma kary śmierci, tylko będą go żywić do końca życia i marnować pieniądze.

mieszkaniec12.05.2016 22:21

Jakoś nie wierze p. Dariuszowi.

Gość12.05.2016 21:17

Psychopata. W pudle muszą go izolować, bo chłopaki by mu wymierzyli sprawiedliwość...

gggg12.05.2016 20:15

Kara śmierci dla drania, a nie że broni się że nic nie zrobił łachudra, zabił rodzinę a broni się co za ***** a nie facet.

Pokaż wszystkie opinie (12)