Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
11 maja 2016

Nadal są środki na organizację staży

Nadal są środki na organizację staży
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Urząd Pracy w Jastrzębiu nadal ma środki na organizacje staży. Od 10 maja do wyczerpania środków prowadzony będzie nabór wniosków. Najchętniej staże będą przyznawane pracodawcom deklarującym zatrudnienie po okresie stażu.

Do odbycia stażu mogą być kierowane osoby, które nie ukończyły 30. roku życia, dla których ustalono II profil pomocy oraz spełniające wymogi projektu (które nie pracują, nie kształcą się w trybie stacjonarnym, nie szkolą się i nie uczestniczą w pozaszkolnych formach uzupełniających kwalifikacje). Szczegółowe informacje można uzyskać w budynku PUP - pokój 20 (II piętro) lub pod telefonem 32 4753012 (wew. 33).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!