Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 maja 2016

Jakie auta kradną złodzieje w Jastrzębiu?

Jakie auta kradną złodzieje w Jastrzębiu?
fot. Gustavo Bueso Padgett

W minionym roku w Jastrzębiu-Zdroju doszło do 15 kradzieży samochodów. Policjantom udało się odzyskać 8 pojazdów. Jakie samochody najbardziej przypadły do gustu złodziejom?

Wśród 15 skradzionych samochodów najwięcej było fiatów i fordów. Najchętniej złodzieje kradli małe samochody takie jak fiat cinquecent i seicento. Skradziono również mercedesy, bmw oraz volkswageny. 

- W policyjnych statystykach dominują raczej samochody produkowane poniżej 2000 roku, choć zdarza się, że złodzieje kradną także te nowsze modele. Jak wynika z policyjnych danych, do większości przestępstw doszło na parkingach przyblokowych i przykopalnianych - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Xyz13.05.2016 21:03

Takiego złodzieja proszę pozbawić rąk - Pis do dzieła!

garażysta13.05.2016 20:04

Mój znajomy ma samochód, który się broni. Po kradzieży włącza wyrzut gazu łzawiącego i blokującego drzwi. To jest pułapka na złodziei. Na razie tylko jeden chłopak dał się złapać. Nie był z Jastrzębia.

Gość13.05.2016 16:23

Znając Jastrzębian, to połowa tych kradzieży wynika z tego, że zapomnieli gdzie zaparkowali. Codziennie można się z tego uśmiać.

Annc13.05.2016 8:48

Pytanie tylko ile tych pseudo-kradziezy bylo proba wyludzenia jakiejkolwiek formy odszkodowania lub proba darmowego pozbycia sie zlomu..... Wtedy dopiero statystyka ma sens.