Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 maja 2016

14 i 16-latek pod wpływem alkoholu ukradli skuter

14 i 16-latek pod wpływem alkoholu ukradli skuter
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów wpadła dwójka nastolatków, którzy ukradli skuter. 14 i 16-latek znajdowali się pod wpływem alkoholu. Jeden z nich uciekł z placówki wychowawczej. Sprawa wkrótce trafi do sądu rodzinnego.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 9 na 10 maja na ulicy Krakowskiej. Świadkiem całej sytuacji był właściciel skutera, który widział całe zajście przez okno swojego mieszkania. Spłoszeni krzykiem złodzieje porzucili skuter i zaczęli uciekać.

- Szybko jednak wpadli w ręce mundurowych, którzy w międzyczasie zostali poinformowani o kradzieży. Złodziejami okazali się dwaj mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju w wieku 14 i 16 lat. Obaj znajdowali się pod wpływem alkoholu - informuje policja.

Jak tłumaczył młodszy z zatrzymanych, zabrali skuter bo… potrzebna im była żarówka. Po sprawdzeniu w bazach danych wyszło na jaw, że 16-latek uciekł z placówki wychowawczej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Pan InformatorPan Informator11.05.2016 10:17

@hawk, od policji otrzymaliśmy informacje, że świadkiem był właściciel skutera.

hawk11.05.2016 10:15

swiadkiem sytuacji nie był własciciel tylko sąsiad własciciela