Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
Queens Chicken
11 maja 2016

14 i 16-latek pod wpływem alkoholu ukradli skuter

14 i 16-latek pod wpływem alkoholu ukradli skuter
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów wpadła dwójka nastolatków, którzy ukradli skuter. 14 i 16-latek znajdowali się pod wpływem alkoholu. Jeden z nich uciekł z placówki wychowawczej. Sprawa wkrótce trafi do sądu rodzinnego.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 9 na 10 maja na ulicy Krakowskiej. Świadkiem całej sytuacji był właściciel skutera, który widział całe zajście przez okno swojego mieszkania. Spłoszeni krzykiem złodzieje porzucili skuter i zaczęli uciekać.

- Szybko jednak wpadli w ręce mundurowych, którzy w międzyczasie zostali poinformowani o kradzieży. Złodziejami okazali się dwaj mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju w wieku 14 i 16 lat. Obaj znajdowali się pod wpływem alkoholu - informuje policja.

Jak tłumaczył młodszy z zatrzymanych, zabrali skuter bo… potrzebna im była żarówka. Po sprawdzeniu w bazach danych wyszło na jaw, że 16-latek uciekł z placówki wychowawczej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Pan InformatorPan Informator11.05.2016 10:17

@hawk, od policji otrzymaliśmy informacje, że świadkiem był właściciel skutera.

hawk11.05.2016 10:15

swiadkiem sytuacji nie był własciciel tylko sąsiad własciciela