Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 maja 2016

Już niedługo bieg kobiet. Pobiegnie ponad 1000 osób!

Już niedługo bieg kobiet. Pobiegnie ponad 1000 osób!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ponad tysiąc kobiet przebiegnie ulicami naszego miasta podczas Biegu „Kobiety na 5”, który odbędzie się 22 maja. Z roku na rok impreza przyciąga coraz więcej biegaczek.

Głównym punktem zawodów będzie bieg na 5 kilometrów, ale przewidziano również marsz Nordic Walking. Panie będą mogły również rywalizować w poszczególnych kategoriach, np. najliczniejsza drużyna, najlepsza jastrzębianka czy „matka i córka”. Zapisy internetowe już się zakończyły, ale nadal będzie można się zapisać w dniu biegu (tylko 30 numerów startowych).

Bieg rozpocznie się na al. Piłsudskiego przy Urzędzie Miasta. Trasa będzie biegła przez al. Piłsudskiego i Jana Pawła II. Metę usytuowano na stadionie miejskim.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mały16.05.2016 20:14

Od której się zaczyna bieg??? Może jakiś harmonogram imprezy by się przydał.