Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 maja 2016

W garażu 53-latka znaleziono ponad 700 paczek papierosów

W garażu 53-latka znaleziono ponad 700 paczek papierosów
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Ponad 700 paczek paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleziono w garażu 53-letniego jastrzębianina. Jak oszacowali śledczy, Skarb Państwa mógł stracić przez to 12 000 złotych.

Policjanci otrzymali informacje, że w jednym z garaży na osiedlu Zdrój znajdują się nielegalne papierosy. W garażu znaleziono 709 paczek papierosów. Właścicielem okazał się 53-letnie mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Oprócz paczek znaleziono 10 tys. zł, które najprawdopodobniej pochodziły ze sprzedaży papierosów.

- Policjanci wyliczyli, że wartość uszczuplenia należności podatkowych na rzecz Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy wynosi ponad 12 tysięcy złotych. Właścicielowi nielegalnego towaru grożą 3 lata więzienia oraz dotkliwe kary finansowe - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość12.05.2016 11:40

Na Wielkopolskie miały być zamontowane kamery, miedzy innymi w pobliżu popularnej knajpy. Zgadnijcie dlaczego tych kamer nie ma.