Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
13 maja 2016

Dobiła do czterdziestki. SP nr 19 świętuje

  • Dobiła do czterdziestki. SP nr 19 świętuje
  • Dobiła do czterdziestki. SP nr 19 świętuje
Więcej zdjęć:
fot. K. Abrahamczyk / UM Jastrzębie

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 19 im. Juliana Tuwima obchodzi swoje 40-lecie. Uroczysta gala odbyła się w czwartek w kinie Centrum.

Akademia rozpoczęła się występem artystycznym, podczas którego uczniowie w strojach ludowych zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, a jeden z uczniów wyrecytował wiersz w gwarze śląskiej. Nie zabrakło również oficjalnych przemówień. Głos zabrał dyrektor szkoły Grzegorz Węgliński.

- Szkoła ma już duże doświadczenie i staramy się wybrać z niego jak najwięcej. Cały czas się uczymy, spotykając wspaniałych ludzi na swojej drodze. Dziękuję, że jesteście z nami. W naszej szkole pracują pasjonaci, którzy wiele czasu i wysiłku poświęcają dla dzieci - podkreślił dyrektor.

Polub i udostępnij
Czytaj też

65 lat w związku małżeńskim 65 lat w związku małżeńskim

100-letni jastrzębianin z poczuciem humoru obchodził urodziny 100-letni jastrzębianin z poczuciem humoru obchodził urodziny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
uczeń SP 1915.05.2016 9:51

Najlepszy był MURZYNEK BAMBO wyrecytowany w gwarze śląskiej.SUPER BYŁO.

odys13.05.2016 12:18

Siwcowa dopuściła dyrektora do głosu?! Tosz to szok!