Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 maja 2016

Jastrzębianka zwyciężczynią w Nails Olympic Show

Jastrzębianka zwyciężczynią w Nails Olympic Show
fot. materiały prasowe

Jastrzębianka, Wioleta Mostek-Politowicz zdobyła pierwsze miejsce w mistrzostwach stylistów i stylistek paznokci, które odbyły się w miniony weekend podczas poznańskich targów Look/Beauty Vision.

W mistrzostwach Nails Olympic Show rywalizowało około 200 uczestników z kraju i ze świata. Jastrzębianka zajęła pierwsze miejsce za najlepszą stylizację paznokci w kategorii "Nail Art - Sztylet Design", jednej z najtrudniejszych kategorii. Punktowo zdeklasowała swoje rywalki i objęła tytuł mistrzyni Polski.

Wioleta Mostek-Politowicz na co dzień jest właścicielką studia paznokci stylizacji w Jastrzębiu-Zdroju. Prowadzi również szkolenia w tej dziedzinie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zdrojowa zamknięta od piątku. Będą utrudnienia Zdrojowa zamknięta od piątku. Będą utrudnienia

Co się remontuje naprzeciwko Gwarka? Co się remontuje naprzeciwko Gwarka?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Ksenia16.05.2016 8:48

Najszybciej rozchodzącymi się wiadomościami są właśnie te złe, a potrzeba nam takich jak ta powyżej tych dobrych właśnie. Wielkie gratulacje dla Pani Wioli oraz dalszych sukcesów :)

Jorguś16.05.2016 5:26

Więcej takich pozytywnych wiadomości, Brawo i GRATULACJE!!!!!!!!

Gość13.05.2016 8:19

Gratulacje dla najlepszej. Perfekcja w każdym detalu.

Gosia13.05.2016 8:04

Super babeczka i taka i przepięknie robi pazurki GRATULACJE WIOLUSIA????????