Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
16 maja 2016

2,5 promila i bez dokumentów. 34-latek zatrzymany

2,5 promila i bez dokumentów. 34-latek zatrzymany
fot. Marta Bulejak

W niedzielę w nocy, podczas kontroli drogowej policjanci zatrzymali 34-latka, który jak się okazało był kompletnie pijany. To nie było jego jedynie przewinienie. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego nie miał nawet dokumentów.

Mężczyzna wpadł na ulicy Podhalańskiej. Został zatrzymany, bo kierował autem, które nie miało tablicy rejestracyjnej. Podczas kontroli okazało się, że 34-latek nie ma odpowiednich dokumentów, ani dowodu ubezpieczenia pojazdu. Jednak największym przewinieniem kierowcy była jazda po alkoholu. Badanie wykazało, że miał w organizmie 2,5 promila.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Porada16.05.2016 18:30

To on powinien popełnić samobójstwo. Dla dobra innych