Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 maja 2016

Samobójstwo na Krakowskiej. Nie żyje 39-latka

Samobójstwo na Krakowskiej. Nie żyje 39-latka
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W minioną niedzielę, w jednym z bloków na terenie naszego miasta policjanci odkryli ciało 39-letniej kobiety. Jastrzębianka już nie żyła. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Krakowskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie od członka rodziny, które nie umiał skontaktować się z 39-latką. Policja, wsparta przez strażaków weszła do mieszkania. Funkcjonariusze natknęli się na ciało kobiety. Najprawdopodobniej było to samobójstwo, ponieważ wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
mm23.05.2016 23:31

do osób, które piszą, że to jest miasto bez perspektyw. ludzie. jeśli nie ma dla was miejsca pracy, to sami sobie stwórzcie miejsce pracy! ja od 9 lat pracuję w domu przy komputerze i mam klientów z całej Unii Europejskiej. fakt, nie wpadłam na to sama tylko życie mnie zmusiło, bo zostałam sama z dzieckiem. ale jednak da się!

Wierzący22.05.2016 9:34

Kazdy ma prawo decydować o swoim życiu. Nikt nie ma prawa dezydować o życiu innych. Każdy ma co najmniej prawo pomagać tym, którym taka pomoc jest potrzebna. Nie zawsze pomoc materialna. Zwrócenie uwagi na inne osoby, ciepły uśmiech, przytrzymanie drzwi wejściowych, pomoc w drobiazgu, choćby w niesieniu ciężkich zakupów, i tym podobne zachowania mogą pocieszyć kogoś załamaniego. Czy rodzicie uczą swe dzieci takich zachowń? NIE. Choć niektórzy uczą. Reszta uczy hamstwa. Ale jak im sie powinie noga, wtedy narzekają, że ludzie są niegrzeczni. To co zrobimy innym odbije się nam. Ja modlę się za wszystkich którzy nie wytrzymali i odeszli z własnej woli. Sądzę, że są w niebie jeśli nie łamali rozmyślnie Boskich praw.

wroclaf19.05.2016 18:21

Co zrobila kobeta

JA18.05.2016 18:47

Zostawcie ją w spokoju. Marcin by sobie tak życzył, oni naprawde sie kochali mimo ze im bylo ciężko na ziemi , dzis są razem , Marcin był szczery i naturalny zawsze go lubiałem szkoda tylko że nie wyszło mu w tym życiu dzis przyszedl po nią i sa szczesliwi na zawsze razem .

do trola18.05.2016 12:41

Na kopalniach pracuje na prawdę mały odsetek mieszkańców, więc z całym szacunkiem, nie pieprz głupot, że jak kopalnie pozamykają to będzie tragedia. Może i będzie, ale tylko dla górników, którzy będą musieli się ocknąć z komunistycznego snu i zderzą się z realiami dzisiejszego rynku pracy i pracodawcami typu Janusz, Milton Friedman współczesnego biznesu.

do gosia18.05.2016 9:33

za samobójców nie należy się modlić

do trol bagienny17.05.2016 16:06

Te rewelacje, które napisałeś można napisac o 80 % miast w Polsce !!!! geniuszu klawiatury. A co ma powiedzieć Wodzisław, jak tam kompletnie nic nie ma, a wszyscy mieszkańcy pracują w Jastrzebiu albo w Rybniku?

Pokaż wszystkie opinie (14)