Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
17 maja 2016

Policjant z Jastrzębia jednym z najlepszych na Śląsku

Policjant z Jastrzębia jednym z najlepszych na Śląsku
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Nadkomisarz Mariusz Dołowy z Jastrzębia-Zdroju zajął drugiej miejsce w zawodach "Policjant służby kryminalnej w 2016 roku". Drużyna policjantów z naszego miasta w klasyfikacji generalnej zajęła jednak dopiero 12. miejsce.

Zakończyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu na najlepszego policjanta służby kryminalnej. W zawodach wzięły udział 32 drużyny z całego Śląska. Każda z nich składała się z policjanta dochodzeniowo-śledczego, operacyjno-rozpoznawczego, technika kryminalistyki oraz sprawującego nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą.

- W Szkole Policji w Katowicach odbył się I etap zawodów - sprawdzian umiejętności na miejscu zdarzenia przeprowadzony w formie symulowanych oględzin przeprowadzanych przez każda z drużyn - informuje jastrzębska policja.

W kategorii "najlepszy policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą" drugie miejsce zajął nadkomisarz Mariusz Dołowy, który na co dzień sprawuje funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Na pierwszym miejscu znalazł się policjant z Kłobucka, a na trzecim reprezentant dąbrowskiej komendy. W klasyfikacji generalnej drużyn, policjanci z Jastrzębia-Zdroju uplasowali się na 12. miejscu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni "A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni

PiS rządzi na Śląsku dzięki jednemu radnemu PiS rządzi na Śląsku dzięki jednemu radnemu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość17.05.2016 21:05

Policjant teoretyk.