Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
17 maja 2016

Policjant z Jastrzębia jednym z najlepszych na Śląsku

Policjant z Jastrzębia jednym z najlepszych na Śląsku
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Nadkomisarz Mariusz Dołowy z Jastrzębia-Zdroju zajął drugiej miejsce w zawodach "Policjant służby kryminalnej w 2016 roku". Drużyna policjantów z naszego miasta w klasyfikacji generalnej zajęła jednak dopiero 12. miejsce.

Zakończyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu na najlepszego policjanta służby kryminalnej. W zawodach wzięły udział 32 drużyny z całego Śląska. Każda z nich składała się z policjanta dochodzeniowo-śledczego, operacyjno-rozpoznawczego, technika kryminalistyki oraz sprawującego nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą.

- W Szkole Policji w Katowicach odbył się I etap zawodów - sprawdzian umiejętności na miejscu zdarzenia przeprowadzony w formie symulowanych oględzin przeprowadzanych przez każda z drużyn - informuje jastrzębska policja.

W kategorii "najlepszy policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą" drugie miejsce zajął nadkomisarz Mariusz Dołowy, który na co dzień sprawuje funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Na pierwszym miejscu znalazł się policjant z Kłobucka, a na trzecim reprezentant dąbrowskiej komendy. W klasyfikacji generalnej drużyn, policjanci z Jastrzębia-Zdroju uplasowali się na 12. miejscu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sejmik Województwa Śląskiego bez jastrzębian Sejmik Województwa Śląskiego bez jastrzębian

Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość17.05.2016 21:05

Policjant teoretyk.