Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 maja 2016

Muzaj zostaje w Jastrzębskim Węglu na kolejny sezon

Muzaj zostaje w Jastrzębskim Węglu na kolejny sezon
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Maciej Muzaj będzie przez kolejny sezon reprezentował Jastrzębski Węgiel. Atakujący Pomarańczowych ma kontrakt ważny jeszcze przez rok. Niedawno zawodnik ostatecznie potwierdził, że zostaje w Jastrzębiu.

Siatkarz gra w Jastrzębskim Węglu od minionego sezonu. W tym czasie stał się mocnym filarem drużyny. Maciej Muzaj jest drugim najlepiej punktującym zawodnikiem ligi, trzecim najlepiej atakującym.

- Myślę, że nie miałbym powodów, żeby odchodzić. W klubie jest wspaniały trener. Niestety, nie udało się zatrzymać Michala Masnego, ale zakontraktowany został nowy, światowej klasy rozgrywający - mówi siatkarz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel wygrywa z Chemikiem Bydgoszcz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!