Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
17 maja 2016

Książka o Kamilu Gliku niedługo w sprzedaży

Książka o Kamilu Gliku niedługo w sprzedaży

Już wkrótce ukaże się biografia pochodzącego z Jastrzębia-Zdroju Kamil Glika, piłkarza reprezentacji Polski. Książka "Kamil Glik. Liczy się charakter" ma aż 344 strony, więc fani futbolu będą mieli co czytać. Cena książki to 39,90 zł.

- Kamil mozolnie przebijał się w zawodowej piłce, żeby w końcu zostać kapitanem tak wspaniałego klubu, jakim bez dwóch zdań jest Torino FC, i żeby stać się filarem reprezentacji Polski, co udowodnił w ostatnich eliminacjach - mówi autor książki, Michał Zichlarz, który pamięta Glika z czasu, kiedy grał uczył się piłkarskiego abecadła w Wodzisławskiej Szkole Piłkarskiej.

Książka to opowieść o karierze jastrzębianina. Kamil Glik zaczynał grę w piłkę w jastrzębskim MOSiR-ze, później w Wodzisławiu Śląskim, aż w końcu trafił do Realu Madryt, a później do klubu z Turynu. Dziś jest również mocnym filarem reprezentacji Polski. W książce oprócz samego piłkarza, wypowiadają się również jego znajomi i rodzina.

Premierę książki zaplanowano na 2 czerwca. Można ją kupić na stronie wydawnictwa Sine Qua Non.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Alex19.05.2016 9:35

Żenada ...

do Renton17.05.2016 15:49

Nie tą tylko tę.

Renton17.05.2016 11:33

Z chęcią przeczytam tą książkę!