Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
17 maja 2016

Rozbił cztery samochody na parkingu i uciekł

Rozbił cztery samochody na parkingu i uciekł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Cztery samochody na ulicy Szkolnej zostały uszkodzone w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania 35-latka. Mężczyzna po zdarzeniu uciekł z miejsca. Szybko jednak został złapany. Okazało się, że ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Zdarzenie miało miejsce 16 maja po południu. 35-letni kierowca BMW podczas wyjeżdżania z parkingu, uszkodził cztery inne samochody. Zaraz po tym, on i jego pasażer uciekli z miejsca zdarzenia. Szybko jednak zostali zatrzymany, dzięki pomocy kobiety, która była świadkiem zdarzenia.

- Badanie alkomatem wykazało w organizmie 35-letniego mieszkańca Żor prawie 3 promile. Stróże prawa wyjaśniają teraz dokładny przebieg zdarzenia.Jeżeli potwierdzi się, że to 35-latek kierował samochodem, poza utratą prawa jazdy, grozić mu będzie kara nawet 2 lat więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smog to nie tylko kominy. Również samochody Smog to nie tylko kominy. Również samochody

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość19.05.2016 9:01

Gościu z 7:44,jeżeli piszesz o tym z 61 w numerze, to potwierdzam.

Gość19.05.2016 7:44

W Jastrzębiu też jest taki kierowca. Jeździ Citroenem Xsara Picasso , a jego znajomi, że zupełnie trzeźwy to on był ostatnio na swoich chrzcinach.

Gość17.05.2016 12:15

a wczoraj ok 21:15 baba pojechała na ul Nepomucena pod prąd aż na ul. Północną - jakie było zdziwienie nas kierowców :D