Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
19 maja 2016

Okradł działkę, ale tego nie pamięta. Był pijany

Okradł działkę, ale tego nie pamięta. Był pijany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 38-latka, który na początku maja okradł altanę działkową. Łupem jastrzębianina padły warte kilkaset złotych elektronarzędzia i żywność. Mężczyzna jednak nie pamięta co z nimi zrobił, bo jak tłumaczył był pijany.

Zdarzenie miało miejsce na początku maja na terenie działek przy ulicy Stodoły. Okazało się, że elektronarzędzia i żywność ukradł 38-latek, który już w przeszłości miał na swoim koncie podobne przestępstwa.

- Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanej kradzieży. Nie pamiętał jednak ani szczegółów zdarzenia, ani tego co zrobił ze skradzionymi przedmiotami, bowiem, jak tłumaczył, był zbyt pijany - informuje policja.

Jastrzębianinowi grozi teraz kara 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość20.05.2016 9:36

nie pamięta ? może koledzy go wrabiają a on ich kryje ? zamiast odmówić wyjaśnień powiedział że nie pamięta

Gość20.05.2016 1:22

Nie pamięta albo koledzy wrobili jak był pijany