Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
19 maja 2016

Kolejne medale Nautilusa na "Modrym Mitingu"

Kolejne medale Nautilusa na "Modrym Mitingu"
fot. KS Nautilus

W miniony weekend w Nowym Jicinie odbywały się Międzynarodowe zawody "Modry Miting". Nie zabrakło również reprezentantów Jastrzębia, czyli zawodników KS Nautilus. Jastrzębianie wrócili z medalami. W zawodach uczestniczyło 14 ekip i łącznie 268 zawodników, w tym z Czech, Słowacji, Węgier i Polski.

W klasyfikacji wielobojowej dobrze pisał się Bartosz Kruszyk, który zdobył I miejsce (2 złote, dwa srebrne medale). Majka Lotko uplasowała się na III miejscu (4 brązowe medale). W starszej kategorii bardzo dobry występ zanotował Jakub Szajter, który zdobył cztery złote medale. Dobre wyniki uzyskała również Sonia Kiliszewska na 50 m PP, gdzie zdobyła II miejsce.

Sztafeta młodzieżowa w składzie: Hubert Dyrszka, Jakub Szajter, Emilia Pacyna i Magdalena Gorys zdobyła 2. miejsce w sztafecie 4x 50 m BF. Do udanych występ może zaliczyć również Zuzanna Rzepka, który w konkurencjach BF zdobyła 2. miejsce, a na dystansie 50 m PP zdobyła złoto. Dobrze pisała się również jej klubowa koleżanka, Emilia Pacyna. Jastrzębiana wygrała 200 m BF i ogólnie zajęła 3. miejsce w trójboju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6: Szkoła językami stoi ZS nr 6: Szkoła językami stoi

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
były29.05.2016 10:05

Od dziesiątków lat jest to klub na, który zawsze można liczyć. Brawo trenerze, Krzysztofie Radomski

767565519.05.2016 18:42

Gratuluję