Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 0°°
19 maja 2016

Kolejne medale Nautilusa na "Modrym Mitingu"

W miniony weekend w Nowym Jicinie odbywały się Międzynarodowe zawody "Modry Miting". Nie zabrakło również reprezentantów Jastrzębia, czyli zawodników KS Nautilus. Jastrzębianie wrócili z medalami. W zawodach uczestniczyło 14 ekip i łącznie 268 zawodników, w tym z Czech, Słowacji, Węgier i Polski.

W klasyfikacji wielobojowej dobrze pisał się Bartosz Kruszyk, który zdobył I miejsce (2 złote, dwa srebrne medale). Majka Lotko uplasowała się na III miejscu (4 brązowe medale). W starszej kategorii bardzo dobry występ zanotował Jakub Szajter, który zdobył cztery złote medale. Dobre wyniki uzyskała również Sonia Kiliszewska na 50 m PP, gdzie zdobyła II miejsce.

Sztafeta młodzieżowa w składzie: Hubert Dyrszka, Jakub Szajter, Emilia Pacyna i Magdalena Gorys zdobyła 2. miejsce w sztafecie 4x 50 m BF. Do udanych występ może zaliczyć również Zuzanna Rzepka, który w konkurencjach BF zdobyła 2. miejsce, a na dystansie 50 m PP zdobyła złoto. Dobrze pisała się również jej klubowa koleżanka, Emilia Pacyna. Jastrzębiana wygrała 200 m BF i ogólnie zajęła 3. miejsce w trójboju.