Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 maja 2016

Już w sobotę Jastrzębski Tuning Day

Już w sobotę Jastrzębski Tuning Day

21 maja na lodowisku Jastor i terenie przyległym do lodowiska odbędzie się kolejny Jastrzębski Tuning Day. Do naszego miasta zjadą fani motoryzacji i tuningu, ale przyjść może każdy. Impreza rozpocznie się o 12:00. Wstęp jest bezpłatny.

Na uczestników zlotu będą czekać różne atrakcje, m.in. zawody Forza 6 na Xbox, zmagania Strong czyli rzut gwintem, wyścigi samochodów spalinowych i elektrycznych. Będzie też pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pokaz służb mundurowych.

- Chcemy pokazać mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju, że tuning to pasja, a zarazem udowodnić, że tu też można zrobić dobrą imprezę motoryzacyjną. Zamierzamy ściągnąć na naszą imprezę ludzi z innych miast, a także auta jako atrakcję, by jastrzębianie mogli zobaczyć, że tuning to świetna sprawa - mówią organizatorzy z grupy LowTroubleWorks.

W trakcie imprezy odbędzie się również zbiórka pieniądzy dla chorej na raka Magdy Gembalczyk z Jastrzębia-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Używane auto - jak kupić je bezpiecznie i nie narobić sobie problemów? Używane auto - jak kupić je bezpiecznie i nie narobić sobie problemów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość20.05.2016 21:32

hahhaha paszteciaki !!!

Gość20.05.2016 13:01

A łysy z toyoty będzie?