Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 maja 2016

Piesi nie przestrzegają przepisów. Posypało się 19 mandatów

Piesi nie przestrzegają przepisów. Posypało się 19 mandatów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek policjanci z Jastrzębia-Zdroju przyglądali się pieszym. Okazało się, że nie tylko kierowcy popełniają wykroczenia. W jednym dniu policjanci wystawili 19 mandatów pieszym.

Policjanci interweniowali wczoraj wobec pieszych 29 razy. Najczęściej osoby te przechodziły przez jezdnię w miejscach niedozwolonych. Większość z pieszych została ukarana mandatami. Łącznie wystawiono 19 mandatów.

Również kierowcy byli wczoraj pod lupą mundurowych. Zwracano szczególną uwagę na ich zachowanie w stosunku do pieszych. Interweniowano wobec 14 kierowców i 5 rowerzystów. Na 14 osób policjanci nałożyli grzywnę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!