Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 maja 2016

Zaczęło się od pasów, skończyło na narkotykach

Zaczęło się od pasów, skończyło na narkotykach
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W czwartek po południu policjanci zatrzymali 23-latka do kontroli drogowej. Mężczyzna nie miał zapiętych pasów. W trakcie czynności okazało się jednak, że jastrzębianin posiada amfetaminę.

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Barbary. Policjanci zauważyli kierowcę volkswagena, który poruszał się bez pasów bezpieczeństwa. Z uwagi na nerwowe zachowanie 23-latka, policjanci zapytali o posiadanie zabronionych przedmiotów. Wtedy jastrzębianin sam wyciągnął z kieszeni spodni woreczek z białym proszkiem, przekazując go policjantom.

- Zabezpieczoną substancją okazała się amfetamina. 23-latek może trafić do więzienia na 3 lata, jednak w przypadku stwierdzenia, że dopuścił się on przestępstwa mniejszej wagi, grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo rocznego więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!