Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 maja 2016

Zobacz zdjęcia z Jastrzębskiego Tuning Day

Zobacz zdjęcia z Jastrzębskiego Tuning DayZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę w Jastrzębiu odbyła się kolejna edycja Tuning Day, czyli imprezy dla fanów motoryzacji i tuningu. W czasie wydarzenia zbierano również pieniądze dla chorej na raka Magdy Gembalczyk z Jastrzębia-Zdroju. Zapraszamy do odwiedzenia fotorelacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Używane auto - jak kupić je bezpiecznie i nie narobić sobie problemów? Używane auto - jak kupić je bezpiecznie i nie narobić sobie problemów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość23.05.2016 10:50

fajna impreza, więcej takich prosimy, autka ładne czy nie wg. każdy samochód był ważny dla swojego właściciela, widać to było po sercu jakie włożyli w te auta i oczywiście mega dużo kasy, może i nie były wszystkie idealne ale ktoś się do każde naprawdę przyłożył
ps. hostessy masakra ...... brak zaangażowania totalny

Gość21.05.2016 17:38

Była słynna Alfa, złożona z dwóch? To przecież chluba właściciela, którą wszystkich zamęcza. Fakt, że pięknie mienią się w słońcu te elementy o różnych kolorach.

Haziel Brumszfik21.05.2016 16:39

Same Szroty