Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 maja 2016

Matusiak: "Dziwne są zarzuty o zagrożeniu demokracji"

Matusiak: "Dziwne są zarzuty o zagrożeniu demokracji"
fot. facebook.com/grzegorz.matusiak.31

W wypowiedzi dla Frondy, jastrzębski poseł Grzegorz Matusiak (PiS) mówi o protestach, łamaniu demokracji, Komisji Europejskiej i strajkach górniczych, które miały miejsce w 2015 roku.

Komisja Europejska niewłaściwie ocenia sytuację w Polsce i nie ma rzetelnej wiedzy o tym, co się w Polsce dzieje. Tak mówi poseł Grzegorz Matusiak. W wypowiedzi dla Fronda.pl ocenił również, że demokracja nie jest zagrożona, a osobom protestującym nikt nie odbiera prawa do demonstrowania swojego stanowiska.

- Dziwne są zarzuty o zagrożeniu demokracji i praworządności, jako że teraz odbywa się wiele antyrządowych manifestacji i jakoś nikt na nich nie ucierpiał i nikt nikomu nie odbiera prawa do protestowania, podczas gdy za rządów Platformy Obywatelskiej działy się o wiele gorsze rzeczy, kiedy górnicy zostali potraktowani w nieprzyzwoity sposób i strzelano do nich - mówi poseł Grzegorz Matusiak.

Poseł uważa również, że Unia Europejska nie powinna wtrącać się w wewnętrzne sprawy Polski. - Nie powinny mieć miejsca takie sytuacje, jak obecnie, gdy ktoś z zewnątrz mówi, że u nas jest źle - mówi poseł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Śląsk symbolem smogu - zamknąć kopalnie" "Śląsk symbolem smogu - zamknąć kopalnie"

Prezydent Duda: "Górnicy to specjalna grupa zawodowa" Prezydent Duda: "Górnicy to specjalna grupa zawodowa"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Do p. posła30.05.2016 15:18

Czy ma pan prawo do munduru w jakim pan występuję? Czy na pewno pióropusz jest prawidłowy? Czy na pewno pan na to zasłuzył?
Uzurpatorzy polityczni są wszędzie.

Zorro26.05.2016 13:47

Rozkradanie Polski przez PiS trwa. Ale PiS twierdzi, że to nie oni. Kaczyńskiego i działaczy PiS trzeba zmusić do podpisania deklaracji, że to co nam zabrali opłacając kościół, który im pomagał wygrać wybory. Nie może się zdarzyć, że nas okradną i odejdą zadowoleni twierdząc, że to wina Tuska. Każdą odebraną nam złotówkę muszą oddać ze swoich prywatnych majątków. Pan Matusiak też będzie musiał oddać nam to nam zabrał lub przez niego straciliśmy.

kibic25.05.2016 11:44

Mam nadzieje , ze kompromitowanie naszego kraju zakończy się jak najszybciej.
A żałosne pacynki kaczora odejdą w polityczny NIEBYT !
Im szybciej tym mniejsze szkody !

lol25.05.2016 7:30

A relacji z "marszu błękitnego miliona" jak niema tak niema.do marek mam dość :może by jakiś majdan?

Hanka24.05.2016 20:21

co to za cudak w białym pióropuszu stoi koło Mirka Kolba?

Marek24.05.2016 20:17

Idealnie pasuje do tej faszystowskiej sekty

Mam dość24.05.2016 15:40

Panie Matusiak. Jest Pan żałosnym sługą Kaczyńskiego. Niewiele zrobił dla nas za to wiele dla zniszczenia nas. Cały czas spadamy. Jeśli PiS nie zostanie zmuszony do rozpisania nwych wyborów to znów będziemy biedotą, która każdy będzie mógł kopnąc w d... . To juz widać. Rządzący w europejskich krajach nie chcą z rozmawiać z przedsztawicelami naszego rządu, bo uważają, że nic do nich nie dociera. Nasi przedstwiciele przedstawiają argumenty jakby byli dzieciaki z przedszkola lub na haju.
p.s. To nie PO organizuje marsze. Tak tylko głoszą ludzie z PiS z nakazu Kaczyńskiego.

Pokaż wszystkie opinie (24)