Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
23 maja 2016

Dwóch nowych graczy w Jastrzębskim Węglu

Dwóch nowych graczy w Jastrzębskim Węglu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Scott Touzinsky oraz Salvador Hidalgo Oliva - to nowe nabytki Jastrzębskiego Węgla. Obaj siatkarze grają na pozycji przyjmującego i mają na swoim koncie spore sukcesy.

Scott Touzinsky to 34-letni Amerykanin. Na swoim koncie ma złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz złoto Ligi Światowej. Ze swoimi drużynami sięgał również po mistrzostwo i Superpuchar Turcji, mistrzostwo i wicemistrzostwo Niemiec oraz mistrzostwo Portoryko i ligi chińskiej. Miał okazję współpracować z trenerem JW, Markiem Lebedewem w Berlin Recycling Volleys. 

- Znam go doskonale, pracowałem z nim w Berlinie oraz Lenniku. On wpływa na zespół każdego jednego dnia, nie tylko na boisku w trakcie meczu. Z tego powodu jestem bardzo szczęśliwy, że go pozyskaliśmy - mówi Mark Lebedew, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

Salvador Hidalgo Oliva to 31-letni siatkarz z kubańskim i niemieckim obywatelstwem. Grał w m.in. w Niemczech, Libanie, Katarze, Turcji, Chinach (mistrzostwo ligi), Rosji i Arabii Saudyjskiej. W sezonie 2009/2010 został wybrany najlepiej punktującym zawodnikiem turnieju Pucharu Challenge.

- Jest to gracz fizyczny, dysponujący silnym serwisem oraz atakiem. Cieszę się, że będziemy mogli go zaprezentować szerszej publice w PlusLidze. To gracz emocjonalny, dynamiczny, grający z pasją, a do tego wiecznie uśmiechnięty. Jest mocnym kandydatem na ulubieńca kibiców - mówi trener JW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość24.05.2016 6:59

Nie masz nowego kontraktu? Możesz przeczekać w JW.