Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
24 maja 2016

Hokeiści już trenują. Na razie bez lodu

Hokeiści już trenują. Na razie bez lodu
fot. JKH

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli już przygotowania do sezonu. Na razie hokeiści trenują w siłowni i na boisku. Kto pojawił się na treningu, a kogo zabrakło?

Na poniedziałkowym treningu zjawiło się 15 z 17 zawodników. David Zabolotny trenował na siłowni, a reszta hokeistów spędziła dzień na treningu ogólnorozwojowym oraz grze w piłkę nożną. W zajęciach nie wzięli udziału Patryk Matusik i Krzysztof Dudkiewicz ze względu na obowiązki szkolne. Indywidualnie do sezonu przygotowuje się Tomasz Kulas, który przedłużył kontrakt z JKH.

- Ze względu na mocno ograniczony budżet nie udało się natomiast zatrzymać trzech innych wychowanków - informuje JKH.

Kamil Górny zagra w GKS-ie Tychy, natomiast do Polonii Bytom przenieśli się Mateusz Danieluk oraz Tomasz Pastryk. Pierwsza transakcja jest już sfinalizowana, natomiast klub z Bytomia jeszcze nie zgłosił się do JKH by ostatecznie zakończyć formalności dotyczące transferu dwóch zawodników.

Obecni na poniedziałkowym treningu: Kamil Berggruen, Tobiasz Bigos, Jakub Gimiński, Leszek Laszkiewicz, Radosław Nalewajka, Łukasz Nalewajka, Kamil Świerski, Krzysztof Bryk, Kordian Chorążyczewski, Maciej Balcerek, Mateusz Nowak, Przemysław Ludwiczak, Oskar Rzekanowski, Bartosz Bichta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Krakowiania triumfują w Jastrzębiu Hokej: Krakowiania triumfują w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
znawca jkh26.05.2016 16:48

Ale po co? Jak i tak spadną ale to nie ich wina tylko wielmoznego pana prezesa ktory z roku na rok osłabia druzyne. Smutne ale prawdziwe...

lol26.05.2016 16:34

a juz myslalem czytajac sklad ze gol samobojczy zmienia barwy ;/

kkk26.05.2016 9:26

Nie narzekajcie.Ważne żeby utrzymać ligę.Damy radę.

fankajkh25.05.2016 20:05

NIe

Cześć! Tu Przemysław25.05.2016 17:06

Nie wierzycie w nasza młodzież :)

fankajkh25.05.2016 8:35

Wzmocnienia ? Zapomnij ! Wszystkie nasze wzmocnienia są w innych klubach ... Tak my będziemy mieli wzmocnienia .. chyba juniorów ..

Adam24.05.2016 22:34

Do fankajkh, poczekaj do początku sezonu, będą jeszcze inne transfery, oby wzmocnienia.

Pokaż wszystkie opinie (9)