Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 maja 2016

Jastrzębianin opowiadał w TVN24Bis o podróżach

Jastrzębianin opowiadał w TVN24Bis o podróżach
fot. TVN24Bis

Wojciech Mura, jastrzębianin, który spędził na Pacyfiku aż 15 miesięcy opowiadał niedawno w TVN24Bis o podróżach. - Życie zmieniło się o 180 stopni - mówi jastrzębianin.

Wojciech Mura rozpoczął przygodę z podróżami ze swoim kuzynem w ramach projektu „Cousins Sailing Adventures”, o której pisaliśmy niejednokrotnie w naszym portalu. Podróż rozpoczęła się w Panamie, przez Australię do Afryki. Później jego kuzyn wrócił do Polski, a on postanowił dalej podróżować.

W wywiadzie dla TVN24Bis opowiadał o swoich przygodach na morzu i wyspach. A także o tym, jak przyjmowano przyjezdnych na wyspach mniej ucywilizowanych.

- Nauki Jana Pawła II można było dostrzec nawet w Nowej Kaledonii, Fidżi. Polak był fajnie kojarzony. Polaków zawsze miło witano - mówił Wojciech Mura.

Zobacz wideo

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pierwsze podróże kamperem - gdzie jechać? Pierwsze podróże kamperem - gdzie jechać?

Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Mieszkaniec01.06.2016 14:22

Jastrzębie to jest jedna wielka wiejska cebula. Nie rozumiem po co hejtować gościa, który spełnia swoje marzenia? Tylko dlatego, że nie macie żadnych marzeń, a Wasze "podróżowanie" zaczyna się pod hotelem w skarpetkach w klapkach, a kończy się leżeniem na plaży 2 tygodnie z wielkim brzuchem i zerowymi ambicjami. Jastrzębska Cebulo - kto Was obchodzi? Siedźcie cichutko w wielkiej płycie do starości.

.30.05.2016 18:47

Napisałeś to w formie pejorytatywnej. Jestes widać z innej epoki, w której wizyta u psychiatry to oznacza, że ktoś jest wariatem. Wielu ludzi z różnymi problemami korzysta z usług psychiatrów

@przerażony30.05.2016 15:16

Powinieneś udać się do psychiatry, nawet jak piszesz to traktując jaki żart.
Czy chcesz żebyśmy cię odnaleźli ?

przerażony29.05.2016 23:01

A czemu opowiada o wycieczkach, a nie o tym, ze Kaczyński wprowadził stan wojenny i pałuje ludzi na ulicach, strzela z dachów do matek z dziećmi, gazuje niewinnych ludzi w autobusach, wysyła obrońców demokracji do łagrów???? TVN schodzi na psy, a takie fajne platformersy kiedyś z nich były....

uparty ale nie do końca27.05.2016 20:28

Każdy z nas może pojechać gdzie chce i kiedy chce. Wystarczy zaplanować podróż i zdecydować się na niewygody i ryzyko z tym związanie. Tysiące ludzi jedzie w świat bez pieniędzy. Z jakąś śmiesznie małą kwotą w kieszeni. Dają sobie radę. Wracają bez grosza przy duszy ale z ogromnym bagażem doświadczeń. Bardzo mi się podobają takie podróże, choć sam nie zdecydowałbym się jechać w ciemno. Ale z przyjemnością czytam książki o takich podróżach. Mam nadzieję, że Wojtek i Kuba opiszą swoje wspomnienia a ja je będę mógł kupić i przeczytać. Trochę się poczuję jakbym był z nimi. To też pewien rodzaj zbierania doświadczeń.

Rols27.05.2016 12:59

@Do globtroter,

Tematem artykułu jest występ w tvn, czyli w jednym z głównych mediów propagandowych, a nie czy ktos podróżował i za czyje.

Realizujcie marzenia, każdy niech żyje na swój sposób. Po prostu moza bylo opisać chłopaka co podróżuje bez metki mediów propagandowych. Mediów propagandowe to niemal wszystkie telewizje razem z publiczna.

Do globtroter27.05.2016 10:28

Myślisz, że jak kiedyś byłeś w Mszanie a nawet pojechałeś daleko na wschód dojeżdżając do Pszczyny, to już wiesz co piszesz? Swoim wpisem udowadniasz, że słabo rozumujesz. Niemal wszyscy podróżnicy są wspomagani finansowo. Za to reklamują coś lub inaczej odpracowują.
Inny rozumek nazywający się "znawca_tematu" jest takim zaściankiem, że żal się robi, ze taki mieszka w mieście Jastrzębiu.
Cieszę się, że pojechali w taką podróż i im gratuluję, że dopięli swego. Nie płynęli na statku wycieczkowym. Nikt ich nie utulał do snu i nie podtykał smakowitych kąsków gdy się obudzili. Głupole im zazdroszczą, choć sami niczego nie osiągnęli i nie osiągną, bo nie potrafią. A "szczekać" jest łatwo i miło jak się podgryzie kogoś, kto coś osiągnął.

Pokaż wszystkie opinie (14)