Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 maja 2016

18-letni żużlowiec zmarł w jastrzębskim szpitalu

18-letni żużlowiec zmarł w jastrzębskim szpitalu
fot. unia.tarnow.pl

W sobotę w jastrzębskim szpitalu zmarł Krystian Rempała. Żużlowiec Unii Tarnów ucierpiał w wypadku na torze żużlowym w Rybniku. Wypadek był na tyle poważny, że mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować młodego sportowca.

18-latek brał udział w zawodach w Rybniku. Przed upadkiem żużlowiec stracił kask z głowy. Nie odzyskał przytomności. Przewieziono go do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Do szpitala ściągnięto profesora Jana Talara, który stał się sławny dzięki licznym przypadkom wybudzania pacjentów ze śpiączki.

Krystian Rempała był uważany za jednego z najbardziej utalentowanych młodych zawodników. Był drużynowym mistrzem Europy juniorów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
767565531.05.2016 16:39

Krystian Spoczywaj w pokoju