Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 maja 2016

18-letni żużlowiec zmarł w jastrzębskim szpitalu

18-letni żużlowiec zmarł w jastrzębskim szpitalu
fot. unia.tarnow.pl

W sobotę w jastrzębskim szpitalu zmarł Krystian Rempała. Żużlowiec Unii Tarnów ucierpiał w wypadku na torze żużlowym w Rybniku. Wypadek był na tyle poważny, że mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować młodego sportowca.

18-latek brał udział w zawodach w Rybniku. Przed upadkiem żużlowiec stracił kask z głowy. Nie odzyskał przytomności. Przewieziono go do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Do szpitala ściągnięto profesora Jana Talara, który stał się sławny dzięki licznym przypadkom wybudzania pacjentów ze śpiączki.

Krystian Rempała był uważany za jednego z najbardziej utalentowanych młodych zawodników. Był drużynowym mistrzem Europy juniorów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
767565531.05.2016 16:39

Krystian Spoczywaj w pokoju