Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
31 maja 2016

KORWiN stworzy struktury w Jastrzębiu

KORWiN stworzy struktury w Jastrzębiu

1 czerwca partia KORWiN organizuje otwarte spotkanie, w trakcie którego zostaną powołane do życia lokalne struktury. Lokalni działacze zapowiadają, że w przyszłości będą organizować wiele spotkań i dyskusji.

Spotkanie odbędzie się 1 czerwca o godzinie 18:00 w restauracji Hawana. Organizatorzy mówią, że partia KORWiN opowiada się obniżeniem podatków, reformami wolnorynkowymi oraz sprzeciwia się osiedlaniu się muzułmańskich imigrantów.

4 czerwca w Parku Zdrojowym korwiniści planują przeprowadzić zbiórkę podpisów pod projektami trzech ustaw dotyczących przywrócenia kary śmierci, łatwiejszym dostępem Polaków do broni i amunicji oraz poszerzeniem zagadnienia obrony koniecznej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Prezydent Hetman: "Nie mam domu w Wodzisławiu. To nagonka polityczna" Prezydent Hetman: "Nie mam domu w Wodzisławiu. To nagonka polityczna"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Prawdomowny02.06.2016 9:37

@wolnościowiec: nie zamierzam sie wdawac z Toba w polemike co mozemy a wlasciwie czego nie mozemy jako neokolonialne panstewko w sidlach eurokolchozu. Twoj nick mowi sam za siebie, zyjesz iluzja.

wolnościowiec01.06.2016 22:05

Pan prawdomówny chyba nie czytał książek ekonomistów pokroju Hayeka ani historii krajów typu Szwajcaria czy Wielka Brytania, gdzie te plany są dla nich normalnością...

Ajron01.06.2016 16:09

Zmudzinki już nie z Korwinem? Teraz trzymaJą z Matusiakiem. Wczesniej z Matusiaka kpił. Co za typ

Karol01.06.2016 15:15

Kolejny cwaniak chce na nas żerować. Wont stąd, to miasto porządnych ludzi.

Prawdomowny01.06.2016 12:40

Nierealne do wykonania plany/obietnice. Pozdrawiam myslacych..

Gość31.05.2016 14:06

Znowu tworzy?