Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
31 maja 2016

Czekoladowy złodziej groził ekspedientce

Czekoladowy złodziej groził ekspedientce
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna miał uciec z czekoladami i grozić ekspedientce sklepu. W przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów na ul. Powstańców Śląskich. 25-letni jastrzębianin chciał uciec z 30 tabliczkami czekolady. Ekspedientka oraz klient sklepu zatrzymali złodzieja przed marketem, ale ten nie dał za wygraną i zaczął się szarpać oraz grozić kobiecie.

- Słodycze wróciły na sklepowe półki, natomiast mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jastrzębianin był już w przeszłości karany za kradzież - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do policji01.06.2016 15:14

Pokazać poniższe wpisy złodziejowi i podać jego nazwisko i adres do powszechnej wiadomości.

***31.05.2016 23:23

Związać go i na siłę niech zeżre 100 czekolad , to by nigdy w życiu nawet już nie spojrzał na czekoladę. Dać mu te najgorsze tabliczki czekoladopodobne bo szkoda lepszych takiej łajzie.

CHOCOLATE31.05.2016 22:45

Dać mu te 30 tabliczek czekolady żeby je zjadł wszystkie naraz w celi.Aż by się zesrał w tej celi i siedział w tych swoich gó...ach przez kilka dni.To by go nauczyło zapomnieć o czekoladkach.

propozycja31.05.2016 22:20

Wsmarować czekoladą i poczekać na upał. A potem poszczuć na niego osy.

Co z nim zrobić?31.05.2016 16:55

Proponuję głosować, co zrobić takiemu ....synowi!