Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
2 czerwca 2016

Wiceprezydent Jastrzębia w zarządzie MZK

Wiceprezydent Jastrzębia w zarządzie MZK
fot. MZK Jastrzębie

Janusz Buda, wiceprezydent miasta został członkiem Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. Zastąpił on Benedykta Lanusznego. Decyzja zapadła jednogłośnie.

1 czerwca na posiedzeniu MZK zdecydowano o powołaniu na członka wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju, Janusza Budę. Zastąpił on rezygnującego ze stanowiska Benedykta Lanusznego, który w MZK zasiadał od 2000 roku. Lanuszny w dalszym ciągu będzie pełnił funkcję dyrektor biura MZK.

Janusz Buda odnosząc się do wyników głosowania i swojej nowej roli stwierdził, że przed MZK stoi poważne wyzwanie.

- Mam nadzieję, że wspólnie będziemy świętować kolejne jubileusze. Zapewne zmierzymy się z aspiracjami gmin, jednak jestem przekonany, że w drodze dialogu i porozumienia możemy osiągnąć wiele - mówił wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy

MZK wypowiada umowę firmie Warbus MZK wypowiada umowę firmie Warbus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
jonek03.06.2016 12:07

ten "wybitny" człowiek piszę tutaj o Lanusznym od 2000 roku jako dyrektor biura mzk i członek zarządu mzk wraz ze swoimi kolegami z Żor, na przemian w zależności od wyników wyborów samorządowych Koperem i Wawrzyczkiem, zniszczyli własna firmę czyli PKM Jastrzębie, teraz kiedy PKM ledwo co dyszy, ten "wybitny" człowiek od komunikacji rezygnuje z członka zarządu bo zrobił to co on i koledzy z Żor chcieli, teraz spokojnie może mediom powiedzieć że to nie on zniszczył PKM Jastrzębie tylko zarząd w którym jest przedstawiciel Jastrzębia.

Obi03.06.2016 9:47

Nie pisz jak jesteś na koksie A doczekasz się OWN i stawów na Dolnym i darmowej komunikacji no chyba że będziesz popierał Pisostarców to nigdy nie doczekasz się zmian!

bastek02.06.2016 13:21

Szkoda ze p. Lanusznego, speca od rozkladow i ratowania pkm juz nie ma w zarządzie mzk.

koks02.06.2016 13:12

To już macie po wygranych wyborach.. Wstyd mi że ludzie dali się oszukać i ja też.. Nic jeszcze nie zostało zrobione co było obiecane.. Rynek basen own stawy na dolnym MZK... A pani Hetman mówiła że Jastrzębie nic się nie rozwija za poprzednika a teraz co się rozwija?? Jarmarki i obiecanki

Bartek02.06.2016 9:23

A ja mam nadzieje ze MZK upadnie i tego mu życzę z całego serca i żeby to stało się jak najprędziej

edek02.06.2016 8:37

no to już krok bliżej do darmowej komunikacji