Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
2 czerwca 2016

Wiceprezydent Jastrzębia w zarządzie MZK

Wiceprezydent Jastrzębia w zarządzie MZK
fot. MZK Jastrzębie

Janusz Buda, wiceprezydent miasta został członkiem Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. Zastąpił on Benedykta Lanusznego. Decyzja zapadła jednogłośnie.

1 czerwca na posiedzeniu MZK zdecydowano o powołaniu na członka wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju, Janusza Budę. Zastąpił on rezygnującego ze stanowiska Benedykta Lanusznego, który w MZK zasiadał od 2000 roku. Lanuszny w dalszym ciągu będzie pełnił funkcję dyrektor biura MZK.

Janusz Buda odnosząc się do wyników głosowania i swojej nowej roli stwierdził, że przed MZK stoi poważne wyzwanie.

- Mam nadzieję, że wspólnie będziemy świętować kolejne jubileusze. Zapewne zmierzymy się z aspiracjami gmin, jednak jestem przekonany, że w drodze dialogu i porozumienia możemy osiągnąć wiele - mówił wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

11 i 12 listopada autobusy jeżdżą jak w niedzielę 11 i 12 listopada autobusy jeżdżą jak w niedzielę

W piątek będzie mniej kursów autobusowych W piątek będzie mniej kursów autobusowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
jonek03.06.2016 12:07

ten "wybitny" człowiek piszę tutaj o Lanusznym od 2000 roku jako dyrektor biura mzk i członek zarządu mzk wraz ze swoimi kolegami z Żor, na przemian w zależności od wyników wyborów samorządowych Koperem i Wawrzyczkiem, zniszczyli własna firmę czyli PKM Jastrzębie, teraz kiedy PKM ledwo co dyszy, ten "wybitny" człowiek od komunikacji rezygnuje z członka zarządu bo zrobił to co on i koledzy z Żor chcieli, teraz spokojnie może mediom powiedzieć że to nie on zniszczył PKM Jastrzębie tylko zarząd w którym jest przedstawiciel Jastrzębia.

Obi03.06.2016 9:47

Nie pisz jak jesteś na koksie A doczekasz się OWN i stawów na Dolnym i darmowej komunikacji no chyba że będziesz popierał Pisostarców to nigdy nie doczekasz się zmian!

bastek02.06.2016 13:21

Szkoda ze p. Lanusznego, speca od rozkladow i ratowania pkm juz nie ma w zarządzie mzk.

koks02.06.2016 13:12

To już macie po wygranych wyborach.. Wstyd mi że ludzie dali się oszukać i ja też.. Nic jeszcze nie zostało zrobione co było obiecane.. Rynek basen own stawy na dolnym MZK... A pani Hetman mówiła że Jastrzębie nic się nie rozwija za poprzednika a teraz co się rozwija?? Jarmarki i obiecanki

Bartek02.06.2016 9:23

A ja mam nadzieje ze MZK upadnie i tego mu życzę z całego serca i żeby to stało się jak najprędziej

edek02.06.2016 8:37

no to już krok bliżej do darmowej komunikacji