Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
2 czerwca 2016

Nauczyciele i uczniowie z ZSS nr 10 odwiedzili Portugalię

Nauczyciele i uczniowie z ZSS nr 10 odwiedzili Portugalię
fot. ZSS nr 10

Grupa uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Specjalnych nr 10 im. ks. prof. J. Tischnera w Jastrzębiu-Zdroju odwiedziła partnerską szkołę w Portugalii. Wyjazd odbył się w ramach programu Erasmus+.

Uczniowie ZSS nr 10 wyjechali do Agrupament de Escolas Camilo Castelo Branco Vila Nova de Familicao w Portugalii. W trakcie wyjazdu brali udział w warsztatach plastycznych, teatralnych, ceramicznych oraz zajęciach akrobatycznych. Oprócz tego poznawali kulturę portugalską i odwiedzili takie miasta jak Guimaraes oraz Porto.

Wyjazd odbył się w ramach projektu unijnego "Jesteśmy tacy sami-moje potrzeby, twoje oczekiwania. Zmiana wizerunku osoby niepełnosprawnej poprzez realizację programu innowacyjnego doskonalącego umiejętności społeczne, komunikacyjne i ekonomiczne".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Remontują dawną szkołę dla imigrantów? To plotka Remontują dawną szkołę dla imigrantów? To plotka

Nauczyciele ZSS nr 10 w Wielkiej Brytanii i Portugalii Nauczyciele ZSS nr 10 w Wielkiej Brytanii i Portugalii

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!