Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
3 czerwca 2016

Trwa remont chodnika na ul. Górniczej

Trwa remont chodnika na ul. Górniczej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Trwa remont chodnika na ulicy Górniczej oraz Ligonia. Na razie remontowana jest tylko część chodnika, ale prace rozszerzą się aż do ulicy Wodzisławskiej. Koszt robót to 168 tys. zł.

Robotnicy wymieniają nawierzchnię chodnika na ulicy Górniczej oraz na ulicy Ligonia (do ul. Krasickiego). To na razie nieduża część zaplanowanych prac. Na całej długości ulicy Górniczej chodnik jest w bardzo złym stanie, dlatego prace przedłużone zostaną na całą długość aż do ulicy Wodzisławskiej. Prace mają się zakończyć 9 lipca.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
niertyp05.06.2016 15:04

Wezcie sie w koncu za modernizacje ul. Północnej calej

ela05.06.2016 14:47

super, od lat na to czekamy, czy wie ktos czy wjazdy do posesji tez zostaną zrobione, jak to na wielu ulicach w naszym miescie np. przy 1 maja jest to ujednolicone