Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
3 czerwca 2016

PP nr 19 ma już plac zabaw. Niedługo kolejne

PP nr 19 ma już plac zabaw. Niedługo kolejne
fot. anna-hetman.pl

Przedszkole nr 19 w Jastrzębiu-Zdroju doczekało się placu zabaw. Plac został zbudowany w ramach dodatkowych środków, które miastu udało się wygospodarować. Mieszkańcy zdecydowali, że pieniądze chcę przeznaczyć właśnie na budowę i remonty placów zabaw.

Przedszkole nr 19 jest pierwszą placówką, która doczekała się placu zabaw który budowany był w ramach dodatkowych środków miasta. Już niedługo z placu będą mogli się cieszyć przedszkolaki z PP nr 26. To jednak nie koniec bo remonty placów zabaw zaplanowano przy kolejnych szesnastu placówkach - nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 21, 23 i 24.

Łączna kwota przeznaczone na ten cel to 570 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miejsc w przedszkolach nie zabraknie Miejsc w przedszkolach nie zabraknie

Powstają kreatywne place zabaw na osiedlach Powstają kreatywne place zabaw na osiedlach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktoski04.06.2016 14:56

A szkoły dostały po 149 k i muszą same sobie wyremontować boiska. Umywa pani ręce Pani prezydent od roboty. Macie kasę i kombinujcie sami a jak trzeba będzie w ramach gwarancji coś wywalczyć to niech szkoła sobie sama radzi.

Brawo Pani Prezydent (to taka mała ironia)